Debreceni HK – Corona Brasov Wolves 4:3 (2:0 szétlövés után) | Budapešť – HSC Csíkszereda 4:2 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 2:4 (vége)
szétlövés vége (2:0)
Debreceni HK
4:3 (1:3, 0:0, 2:0 - 0:0)
Corona Brasov Wolves
péntek 14.11.2014, 18:00 • Debreceni Jégcsarnok, Debrecen • MOL Liga

A szétlövésben mindkét debreceni eredményes volt, míg Borodin lehúzta a rolót, így némi meglepetésre (főleg az első két harmad alapján), de megnyerte a meccset a DHK. A Brassó viszont megint ponttal távozik idegenből, és a két csapat közötti távolság sem nőtt jelentősen, ami a vendégek számára fontos lehet.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (20:28:53)

2. serie
    2:0
    Kötényben csúszik át a pakk.

2. serie
    1:0
    Borodin parádézik továbbra is. A gyors csuklólövésre leért.

Szétlövés kezdete.

Egyértelműen a Brassó akarata érvényesült a hosszabbításban, emberelőnybe is kerültek a vendégek, de hősies védekezéssel és remek kapusteljesítménnyel túlélte a hatalmas nyomást a DHK. Szétlövés következik, ami talán a technikás, alacsony hazaiaknak kedvezhet.

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:25
    Obsut lő nagy erővel mellé, majd éppen kicsúszik a pakk a harmadból.

63:59
    Emelianov, Csíki és Sadikov, azaz három védő a Debrecennél a jégen.

63:59
    Vendég időkérés.

63:59
    Elcserélte magát a DHK, lesz egy percnyi emberelőnye a Brassónak.

63:45
    Richard Filip lőtt messziről fölé is, mellé is.

63:09
    Lesen a vendégek.

62:56
    A félpályáról Sijka kínálja meg Polcot, kiteszi a korongot a vendégek kapusa a védőinek.

62:11
    Obsut lövése Sijkáról pattan mellé.

62:07
    Obsut távoli próbálkozását nyeli el Borodin.

Zoltán Horváth

Gólok és gólpasszok: 3. Hári (Sychov, Kaskov), 42. Könczei (Sijka, Berta), 45. Sijka (Berta, Csíki) – 13. Hietamaki (Antal, Petres), 16. Fodor (Filip), 20. Virág (Saluga, R.)

2:0   Berta (DHK)

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Könczei (A), Dancsfalvi, Sijka – Sadikov, Voronov, Sychov, Kaskov, Hári – Prakab J., Tőkési, Vaszjunyin (A), Berta (C), Barabás – Okos

Vezetőedző: Jevgenyij Muhin

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp P.) – Obsut, Filip, Molnár Zs., Mihály Á. (C), Klouda – Pysarenko (A), Hietamaki, Virág Cs., Saluga, Péter R. (A) – Imecs, Nagy Cs., Fodor Cs., Antal Zs., Petres – János I., Bálint Zs., Péter Zs., Márton H.

Vezetőedző: Jerry Bjorn Andersson

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Sós Zoltán – Sipos Roland, Muzsik Norbert

Nézőszám: 450
    péntek 13.02.2015
    Corona Brasov Wolves - Debreceni HK 5:0

Gólok és gólpasszok: 3. Zsók (Obsut, Klouda), 5. Saluga (Filip, Klouda), 22. Saluga (Klouda, Obsut), 33. Hietamaki (Mihály), 55. Fodor (Petres)