VasasPlaket - ZF-Eger

6:12

(2:3, 2:3, 1:3, 1:3)

péntek 14.11.2014, 17:30 • Komjádi Uszoda • E.ON Férfi OB I

A múlt heti szoros Magyar Kupa-visszavágó után, ezen az este csak két és fél negyedig tartotta magát a Vasas az Eger ellen. Ezt követően csökkent a koncentráció főleg támadásban a hazaiaknál, amit a rutinos vendégek kihasználtak. A fiatal Lőrincz Bálint a kihagyott büntető ellenére is meggyőző teljesítményt nyújtott, ami jó előjel lehet a vasárnapi és keddi válogatott mérkőzés előtt. Köszönöm ma esti figyelmüket! (18:39:51)

Vége a mérkőzésnek.

32
    SZIVÓS MÁRTON a mérkőzés utolsó másodpercében lő a jobb alsóba középről fórban! (6:12)

32
    ANTUN GORETA az emberelőny utolsó másodpercében szépen kihelyezett lövésével a bal kapufa segítségével talál be! (6:11)

31
    A szépen végig játszott emberfórt ANGYAL DÁNIEL fejezi, be és centerből húzza a labdát a hálóba! (5:11)

30
    Kontra a vendégek ellen.

30
    Barabás sarokra üti Szivós távoli bombáját.

29
    Lőrincz Barabásba dobja a büntetőt!

29
    Barabás két kézzel védi Cuk távoli lövését.

28
    Az emberfórt nem használja ki az Eger, de amint kiegészült a Vasas, BEDŐ KRISZTIÁN centerből a bal kapufa segítségével a kapuba lő! (5:10)

27
    Nem tudnak helyzetet kialakítani a házigazdák.

26
    Bedő is fölé dobja a labdát centerből.

26
    Steinmetz fordul be centerben, de fölé dobja a labdát.

25
    A blokkról mellé száll Lőrincz lövése.

25
    Mitrovic úszik ki kapujából és csap le a centernek bejátszott labdára.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, ez a ráúszás is a Vasasé.

A negyed második felére elfáradt a Vasas, amit az Eger ki is használt. Nagy csodának kellene történnie, hogy változzon a mérkőzés kimenetele. A vendégek taktikusan játszanak már az idővel is, a hazaiak pedig nem találják magukat támadásban.