3 4
Réka-Luca Jani
2
6 6
péntek 14.11.2014, 09:10 • Court 1, Sharm El Sheikh • Soho Square F44 Women's Future - Soho Square F44 Women's Future (kemény borítás)

A mérkőzést Sara Sorribes-Tormo kezdte sokkal jobban, azonnal brékelőnybe került, de szerencsére Réka nagyon gyorsan ki is egyenlített. A szett végén Réka ismét el tudta venni a spanyol adogatását, és behúzta a szettet 6:3-mal.

A második játszmában korán brékelőnyhöz jutott Jani Réka, de ezt még elbukta, majd még kétszer megtette ugyanezt. Az utolsó előnynél azonban 5:4-nél kiválóan adogatott és ez az elődöntőbe jutást jelentette a magyar lány számára! Gratulálunk, kiváló győzelem!

Sara Sorribes-Tormo – Jani Réka-Luca: 0-2!
    3:6, 4:6!
    ---- (10:58:38)

Megvan!! Jani Réka-Luca a legjobbkor jelentkezett kiváló adogatójátékkal, semmire nyerte a szerváját, ezzel 6:4-re a második játszmát is megnyerte, övé a mérkőzés! Réka bejutott a Sharm El-Sheikh-i tenisztorna elődöntőjébe, Sara Sorribes-Tormo kiesett!

Mérkőzés vége

4:6
    Szett győztese Jani.

0-40
    Három mérkőzéslabdához jut Jani Réka-Luca! Ezt innen már nem szabad elbukni!

0-40
    Labdamenet győztese Jani.

0-30
    Nagyon jó kezdés, elméletileg két labdára a győzelemtől Jani Réka!

0-30

0-15

4:5
    Sikerült ismét elvennie Rékának a spanyol lány adogatását! 4:5, megvan a brékelőny. Jani a meccsért adogathat, most végre nagyon oda kéne magát tennie!

4:5
    Játék győztese Jani.

30-40
    Bréklabda Janinak!

30-40

30-30
    Elérhető a bréklabda ismét Rékának, de nagy harc minden labdáért fogadóként.

30-30
    Labdamenet győztese Sorribes-Tormo.

15-30

15-15

0-15

4:4
    Képtelen megerősíteni a brékelőnyét Jani, újra egyenlít Sorribes-Tormo. Most ismét nagyon fontos lenne elvenni a spanyol adogatását, hátha 5:4-nél megremegne a keze. 4:4!

Ország: Spanyolország
    Születési idő: 08.10.1996
    Kor: 27 év
    tart: jobbkezes
    Magasság: 176 cm

Ország: Magyarország
    Születési idő: 31.07.1991
    Kor: 32 év