Békéscsaba – Mosonmagyaróvári KCSE 32:21 (vége) | Fehérvár – Siófok 30:26 (vége)
Fehérvár KC
30:26 (11:15)
Siófok KC
szombat 15.11.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár • Női kézilabda NB1

Statisztika:

Fehérvár: Csáki 8, Kazai 6, Tilinger 5(3), Mayer 4, Ishitate 3, Hajduch 2, Becséri 1, Horváth B. 1.

Siófok: Erdősi 6, Such 6, Orbán 5(1), Szekerczés 4, Wörz 2, Piedade 1, Szabadfi 1, Szalai 1.

Kiállítások: 6 illetve 4 perc
    Hétméteresek: 4/3 illetve 1/1 (19:41:38)

Elszenvedi szezonbeli második vereségét a Siófok KC együttese, de a Balaton partiak 14 ponttal továbbra is őrzik a harmadik helyüket a tabellán. A Fehérváriak ezzel a győzelem egy pontra közelítik meg riválisukat.
    A második játékrészben nagyot javult a hazaiak támadó játéka, Tilinger, Mayer, Kazai, és Ishitate mellett Csáki is kiemelkedő teljesítménnyel rukkolt elő.
    A vendégeknél Such és Erdősi vitte a hátán a csapatot, ám a második félidőre ez is kevésnek bizonyult, ezt a periódust 19-11-re megnyerték Bakó Botond tanítványai.

Remek második félidei játékának köszönhetően megnyeri a mérkőzést a Fehérvár KC!

60
    Mérkőzés vége. (30:26)

60
    ORBÁN egy testcsellel megveri Horváth Bernadettet, és szép gólt lő. (30:26) (30:26)

60
    Mayer (Fehérvár) szerel, a játékvezetők máshogyan látják, kettő perc a jutalma! (30:25) (30:25)

59
    58.39-nél, öt gólos hazai vezetésnél időt kérnek a fehérváriak! (30:25) (30:25)

59
    Kiss Éva fogja Erdősi ziccerét a szélről! (30:25) (30:25)

59
    Tilinger passza után KAZAI lő a hosszú alsóba. (30:25) (30:25)

58
    Elveszíti a labdát a Siófok, ezzel gyakorlatilag elveszítették a meccset a fehér mezesek. (29:25) (29:25)

58
    CSÁKI parádésan ejti át a szélről Kumpelt. (29:25) (29:25)

57
    Szekerczés átlövését védi Kiss Éva, a kipattanó a hazai csapaté. (28:25) (28:25)

57
    56.41-nél, három gólos hazai vezetésnél időt kér a Siófok KC csapata! (28:25) (28:25)

57
    Kiegészülnek a siófokiak. (28:25) (28:25)

57
    CSÁKI lő a szélről a hosszú felsőbe emberelőnyben. (28:25) (28:25)

56
    Orbán próbálkozását Kiss Éva üti mellé. (27:25) (27:25)

55
    Emberelőnyben, KAZAI a szélről a hosszú alsóba. (27:25) (27:25)

55
    Such (Siófok) szándékosan ér lábbal a labdába, kettő perc! (26:25) (26:25)

55
    54.07-nél, egy gólos hazai vezetésnél időt kér Bakó Botond, a fehérváriak vezetőedzője! (26:25) (26:25)

Nagy Zalán

Fehérvár KC: Kiss Éva, Savko – Szemenyei, Májer, Hrabovszky, Lackovic, Tanabe, Csáki, Tilinger, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Ishitate, Mayer, Kazai

Vezetőedző: Bakó Botond

Siófok KC: Pastrovics, Kumpel – Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán, Fauszt, Deáki, Németh Cs., Such, Erdősi, Termány, Buzsáki

Vezetőedző: Vlagyimir Golovin

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs