MAFC – Marso Nyíregyházi KK 82:80 (hosszabbítás vége) | Falco KC Szombathely – Atomerőmű SE 81:94 (vége) | Jászberény KSE – Kaposvári KK 112:92 (vége)
hosszabbítás vége
MAFC
82:80 (25:19, 42:39, 64:56, 72:72)
Marso Nyíregyházi KK
szombat 15.11.2014, 16:00 • Gabányi László Sportcsarnok • Férfi NB I. A csoport

Hatalmas csata után megnyerte első mérkőzését a MAFC az idei bajnokságban. Végig vezetett a hazai fővárosi csapat, de a végén utolérte ellenfelét a Nyíregyháza és a vezetést is átvette, ám Timkó duplájának köszönhetően a MAFC kiharcolta a hosszabbítást. Ott Fekete és Hunter triplájának is köszönhetően megnyerte a mérkőzést a hazai csapat.
    A hazaiaktól Huntert és Toutziarakisz lehet kiemelni, előbbi 27, még a görög 21 pontot dobott. A vendégeknél magasan Kilpatrick volt a legjobb 31 pontjával. Hujdurovic tartotta vele a lépést a maga 20 pontjával.
    Köszönöm a figyelmet! (18:08:14)

45:00
    A hosszabbítás befejeződött. (82:80)

44:59
    Kilpatrick közelije rossz. (82:80) (82:80)

44:52
    Időt kért a Nyíregyháza! (82:80) (82:80)

44:37
    Toutziarakisz dobott rá egy triplát, mert lejárt a támadó idő, de nem volt jó. (82:80) (82:80)