Fehérvár AV19 – EC VSV 5:1 (vége)
Fehérvár AV19
5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
EC VSV
szombat 15.11.2014, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Megvan szezonbeli 22.(!) győzelme a Fehérvár AV19 csapatának az EBSYSL 2014/2015-ös szezonjában! Pillók Martin és Sárpátki Tamás remek napot fogott ki, 2-2 góljukkal, és remek játékukkal hatalmas részt vállaltak a mai győzelemből. A középső harmadban sikerült megalapozni a magabiztos sikert, ez a csapat pedig túl profi már ahhoz, hogy a záró húsz percben eltékozoljon egy ilyen előnyt. A holnapi hasonló folytatásban bízva köszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (19:34:51)

60:00

59:42
    Pados László lövését rúgta ki Herzog a bal alsóból.

58:50
    Most ütik ki a vendégek a harmadukból.

58:11
    René Krumpl kap még a végére egy kettő percet, bottal akasztásért.

57:47
    Szász Norbert ütközte le nagyon szépen ellenfelét, a közönség nagy örömére!

57:24
    Tilosra ütötték a vendégek a pakkot.

57:07
    Tartjuk a korongot a villachi harmadban, nem engedjük ki őket a szorításunkból.

55:11
    A Volán gólt szerzett!
    Ezzel a találattal el is dőlt a mérkőzés! Reisz Áron passzolt SÁRPÁTKI TAMÁSHOZ, aki megbolondította a kapust, majd szépen a hálóba helyezte a korongot! 5-1 ide, a góllal a Villach kiegészült.

54:52
    Clemens Znenahlik kap két percet testre ütésért.

54:26
    Prácser Ádám lövés pattant le a kapuvasról!

52:27
    Varga Balázs kapott kissé hosszú passzt, lövését Herzog védeni tudta.

52:03
    Ismét Mazzag Dániel elé került a korong, ő azonban estében már nem tudta irányítani a lövést.

51:25
    Mazzag Dániel lövése csattan a plexin!

50:08
    Herzog védése után buli a vendégek harmadában.

50:00
    Visszatérhet Sofron.

49:45
    A Villach sem tud helyzetet kialakítani az emberelőnyéből.

48:00
    Sofron Ádámot küldi ki a játékvezető, bottal lökésért.

47:57
    Kiegészült a Villach, ez most nem volt az igazi.

46:43
    Kipattan a korong a villachi harmadból.

45:57
    Gáncsolásért küldik ki Marco Julian Falknert, itt az újabb esély a gólszerzésre.

45:35
    Tilosra ütötték a vendégek, buli Herzog kapuja előtt.

44:38
    Próbáljuk bevinni a korongot a villachi harmadba, ám rendre ellenállásba ütközünk már a kék vonal előtt.

42:53
    Kiegészült a Villach, most is közel jártunk a gólhoz.

41:51
    Reisz Áron lőtt el keresztbe a kapu előtt, pedig ez nagy helyzet volt!

41:34
    Sárpátki lövése pattan mellé egy vendég ütőről.

40:53
    A Villachból állítanak ki ezúttal, Kreuter büntetése kettő perc a játék késleltetésért.

40:43
    Ismét a vendég kapus hárított.

40:31
    Reisz lövését fogta Herzog.

40:01

A második harmadban kiütközött a két csapat közti technikai különbség, ami természetesen jelentős Volán fölényt eredményezett ebben a húsz percben. Sárpátki Tamás 40 perc alatt annyi helyzetet dolgozott ki, mint néhány más csapat az egész mérkőzés során, a csapat többi tagja pedig remekül csatlakozik a ma igazi vezérként játszó csatárhoz. Következik a záró harmad, maradjanak velünk!

40:00

39:57
    Moser lövése csattan a kapuvason, a szerencse most velünk volt!

38:50
    Kornakker biztosít egy beemelt korongot.

37:41
    Méterekkel száll mellé egy villachi lövés, ez nagyon nem úgy sikerült, ahogy a csatár eltervezte.

37:11
    Tilosra ütöttük a korongot, buli Kornakker kapuja előtt.

35:46
    Emberelőnyből szereztük meg a negyedik találatot! Szabó Dániel passza után REISZ ÁRON SÁNDOR lőtte meg mai első gólját, reméljük tartogat még néhányat a számukra! A góllal a Villach kiegészült.

35:17
    Pillók Martin lövése pattant le a kapusról.

34:29
    Újabb vendég kiállítás, Valentin Leiler büntetése kettő perc bottal akasztásért.

34:15
    Buli a vendég harmadban.

33:52
    A Villach kiegészült, most több komoly helyzetet sikerült kialakítanunk.

31:52
    Urbanek büntetése kettő perc gáncsolásért.

30:56
    Gyönyörű góllal növelte előnyét a Fehérvár emberhátrányban!! SÁRPÁTKI TAMÁS fogta magát, végig vitte a fél pályán, majd a kapus mellett elhúzva a kapuba emelte a korongot!

30:04
    Sárpátki büntetése letelt, szimpla a Villach előnye.

30:02
    Egy blokkoló fehérvári ütőről pattan a pakk a védőhálóra.

29:34
    Kettős előnybe került a Villach, Szakácsi Ákost küldik ki gáncsolásért.

29:15
    A kapu torkából jött vissza korong, a kapuvas most az ellenféllel volt .

28:55
    Herzog tartja most meccsben csapatát, a védelem nem áll túl biztosan a lábán.

28:04
    Sárpátki Tamás kénytelen elhagyni a jeget, bottal akasztásért kapott két perc büntetést.

27:54
    Herzog mamutja alatt hal el egy fehérvári löket.

26:55
    Hamvai bombázott messziről, de Herzog védeni tudta a próbálkozást.

26:26
    Öt az öt ellen áll fel a Fehérvár, sikerül beszorítani az ellenfelet.

25:52
    Kornakker húzott le szépen egy lövést a lepkés kesztyűvel.

25:18
    Sárpátki ismét remekül indult meg, remek meccse van a fehérvári csatárnak – ismét.

24:18
    Blaz Tomazevic ugrott ki a védők közül, és mehetett szemtől szembe Kornakkerrel, a magyar kapus azonban védte a ziccert!

23:30
    A Villach kiegészült, egy lövésig jutottunk a két perc alatt.

23:01
    Most sikerült felállni a villachi kapu előtt.

22:31
    Nem sikerült még bejutnunk az ellenfél harmadába a kiállítás alatt.

21:30
    Marko Kompaint küldik ki két percre, bottal akasztásért.

21:15
    Herzognak kellett ismét védeni, jól kezdtük a harmadot.

20:40
    Les miatt szakad meg a vendég támadás.

20:22
    Reisz Áron lövését védte Herzog.

20:01

Gyengébbnek mondható kezdés után magára talált a csapat, Pillók Martin és Sárátki vezetésével magához ragadta a vezetést a Fehérvár! Összességében jónak mondható harmadon van túl a Volán, és valószínűleg a további gólok is megérkeznek a folytatásban maradjanak velünk!

20:00

19:43
    Sárpátki húzta meg a bal szélen, Reisz lövése a kapus maszkjáról pattant ki!

19:28
    Kornakker tenyerel rá a korongra egy kapu előtti kavarodás után.

18:12
    Mindkét csapat belövöldözi a korongot a harmadba, nincsenek kidolgozott helyzetek.

16:52
    Letámad a Fehérvár, saját kapuja mögött passzolgat a Villach.

16:08
    Villámgyorsan kihasználja a Fehérvár a kapott lehetőséget! Sárpátki passzolt a kék vonalon várakozó PILLÓK MARTINHOZ, aki elemi erővel bombázta a korongot a bal alsóba!

15:56
    Az első fehérvári emberelőny következik, Noel Brunner büntetése kettő perc bottal akasztásért.

14:58
    Kornakker jött ki szépen kapujából, és kaparintotta meg a korongot.

14:20
    Mazzag passza éppen hogy nem volt jó, komoly helyzetet akadályozott meg a közbenyúló védő.

13:25
    Herzognak kellett egy kék vonalról eleresztett fehérvári bombát hárítania!

12:59
    Pillók harcolt keményen a korongért, és meg is szerezte azt.

11:53
    Prácser verte át könnyedén védőjét, és indulhat a kapu felé!

10:45
    Láthatóan feljebb kapcsolt a Fehérvár, másodpercekig van a vendégeknél a korong.

09:47
    Gyorsan itt az egyenlítés, Sárpátki remek cselsorozata után került középre a korong, a tumultusban pedig PILLÓK MARTIN bizonyult a legerőszakosabbnak, és sikerült a kapuba juttatnia a korongot!

08:43
    Balogh próbálta meg behúzni a korongot a kapufa mellé.

07:12
    A Villach gólt szerzett!
    Megszerzi a vezetést a vendég együttes! Leiler lövését még védte Kornakker, CLEMENS ZNENAHLIK közelről azonban már bevágta!

06:18
    Sárpátki szólója után Pillók emelte mellé éles szögből a kipattanót

06:00
    Az első kiállítás is megérkezik, Szakácsi Ákost fogásért küldik ki két percre.

04:41
    Gelfanov lövését védte szépen Kornakker!

03:47
    Lesre korcsolyázott a Villach, Pados hathatós segítségével.

03:33
    A büntetőpadra emelték a korongot a vendégek.

01:48
    Határozottan kezd a Volán, a vendégek nyomozzák a pakkot.

00:39
    Hamvai lövését védte Herzog!

00:12
    Volán támadással és Pillók lövéssel indult a mérkőzés!

00:01

Sűrű hete van a Fehérvár AV19 U-20-as csapatának, nem kevesebb, mint három alkalommal mérettetnek meg az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban Tyler Dietrich tanítványai. A hétközi, szerdai meccset sikerrel vívta meg a fehérvári alakulat, a Znojmo gárdája 8-2-es vereséggel utazhatott haza. A mai ellenfél a Villach lesz, velük már szűk két hete találkozott a Fehérvár, Ausztriában 4-1-re diadalmaskodtak a koronázó város játékosai. Hazai jégen sem számítunk más eredményre, tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik..

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 10. Pillók, 17. Pillók (Sárpátki), 31. Sárpátki, 36. Reisz (Szabó D.), 56. Sárpátki (Reisz) – 8. Znenahlik (Leiler, Tomazevic)

Fehérvár AV19: Kornakker (Plesz) – Arany (C), Szabó D, Pillók, Reisz, Sárpátki – Korbuly (A), Szaller, Szabó P., Mazzag, Hamvai (A) – Pados, Lengyel, Sofron, Szász, Varga – Szakácsi, Balogh, Prácser

Vezetőedző: Tyler Dietrich

EC VSV: Herzog – Siutz (C), Eder, Urbanek, Leiler (A), Gelfanov – Kreuter, Ropatsch, Znenahlik, Tomazevic, Krumpl – Staudacher, Rossbacher, Kompain, Brunner, Moser – Jennes, Falkner