KK Mega Vizura – Szolnoki Olaj KK 80:85 (vége)
KK Mega Vizura
80:85 (13:19, 37:40, 63:62)
Szolnoki Olaj KK
vasárnap 16.11.2014, 17:00 • Hala Pinki • Adria Liga

Nagyszerű mérkőzésen szolnoki győzelem született. Volt tartása a Szolnoknak, hiszen sokáig vezetett, de a harmadik negyedben átvette az irányítást a Mega Vizura. A negyedik játékrészben az Olaj fordítani tudott és a végjátékban 80:80 után az utolsó két percben eldöntötte a meccset.
    A szolnokiaknál Brkic(18 pont), Lóránt(18 p) és Vojvoda(14 p) remekelt. Brkic az utolsó negyedben szinte egyedül tartotta meccsben az Olajt a tripláival, amelyek közül 8-ból 5 bement. Vojvoda a harmadik negyedben volt vezér, Lóránt pedig végig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott.
    A Mega Vizura fiataljai közül Miljenovic nyújtott kiemelkedőt a maga 17 pontjával, sokat fogunk még róla hallani.

Mindkét csapat 4:4-es mérleggel áll 8 kör után az Adria Ligában.

Mega Vizura – Szolnoki Olaj 80:85

Köszönöm a figyelmet! (18:43:11)

40:00
    Mérkőzés vége. (80:85)

39:57
    Zagorac dobott egy homályt, megnyerte a meccset a Szolnoki Olaj! (80:85) (80:85)

39:48
    Lórántnaak egy büntetője ment be a kettőből. (80:85) (80:85)

39:48
    Elrontott szerb akció után Lórántot faultolták. (80:84) (80:84)

39:00
    Milosevic hatalmas blokkja Miljenovic ellen. (80:84) (80:84)

38:33
    Brkic bedobta az egy büntetőt. (80:84) (80:84)

38:33
    Technikai Miljenovicnál reklamálás miatt. (80:83) (80:83)

38:30
    Vojvoda és a másik oldalon Miljenovic is rontott egy ziccert. (80:83) (80:83)

Hazai időkérés. (80:83) (80:83)

37:54
    Brkic triplából ismét eredményes, elképesztő. 8-ból 5 triplát bedobott ma és már 17 pontos, ezzel vezet az Olaj. (80:83) (80:83)

37:27
    Brkic most a hármas vonalon belülről talált be kivételesen. (80:80) (80:80)

37:05
    Lóránt védekezett jól. (80:78) (80:78)

Hazai időkérés. (80:76) (80:76)

36:45
    Jones tempója jó. (80:76) (80:76)

36:37
    Alley-oppból talált be Keselj, Zagorac tette fel. (80:76) (80:76)

36:04
    Brkic negyedik triplája is a helyén. Fantasztikus. (78:76) (78:76)

35:38
    Keselj kapott jó labdát Miljenovictól és ezt kihasználta, ráadásul faulttal együtt dobta be. (78:73) (78:73)

szollope

KK Mega Vizura: 4 Keselj, 5 Krisztics, 7 Marelja, 10 Jaramaz, 13 Miljenovic, 14 Bojic, 15 Jokic, 16 Cantekin, 23 Tijanic, 25 Zagorac, 32 Vrbica, 34 Nikolic
    Szolnoki Olaj KK: 4 Lóránt, 5 Sinovec, 6 Keller, 8 Wittmann, 9 Vojvoda, 12 Jones, 14 Báder, 21 Brkic, 24 Milosevic, 32 Petty

Játékvezetők: Radovic, Jersan, Vuckovic