Magyarország - Szlovákia

13:6

(4:3, 3:2, 2:1, 4:0)

kedd 18.11.2014, 19:00 • Debreceni Sportuszoda • Férfi Világliga

Az első három játékrészt egyaránt 1-1 góllal nyerte a magyar válogatott, az utolsó negyedben viszont már kijött a két csapat közötti valós különbség. A szlovákok remekül küzdöttek három negyeden át, de teljesen elkészültek az erejükkel, így a vége nagyon sima magyar győzelem lett. Nem biztos, hogy Antonio Estellar Serrahima fiai teljesen esélytelenek lesznek a csoport másik két csapata ellen, nekünk viszont erre nem kell koncentrálnunk. Benedek Tibor csapata ugyanis toronymagasan a csoport esélyese, még a mai, akadozó játék ellenére is fölényes győzelmet arattak a mieink. A mai mérkőzés legjobbja Varga Dénes volt, aki kulcspillanatokban remekbe szabott találatokkal jelezte, hogy lehet rá számítani. A fiatal Manhercz Krisztián védekezését érdemes még kiemelni, aki hivatalosan élete első válogatott mérkőzését játszotta.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (20:20:51)

32
    Famera lő még fölé.

32
    Elveszik a labdát a mieinktől.

32
    Fennállva zúg a "Szép volt fiúk!" A negyedik negyedben maradéktalanul kiszolgálja a közönséget a magyar válogatott.

Benedek Tibor kér időt 37 másodperccel a vége előtt.

32
    Kolarik lő a kapufára.

31
    Kiütés lesz a vége. VARGA DÉNES lő megint óriási gólt. (13:6)

31
    Duriknak esélye nem volt centerből gólt szereznie, azonnal három magyar bekk vette körül.

30
    A hajszálpontos keresztpasszra későn reagáltak az emberhátrányban játszó szlovákok, VÁMOS MÁRTON pedig ezt kíméletlenül kihasználta. (12:6)

29
    Bruder áll ki, ki is pontozódott a szélső.

29
    Vámos lövését védi Kozmer, még 30 másodpercig támadhatunk.