4 6 7
Oriol Roca Batalla
1
6 4 62
kedd 18.11.2014, 15:45 • Court 3, Casablanca • MAR F5 - Casablanca - MAR F5 - Casablanca (salak)

Fej-fej mellett haladtak a felek a mérkőzés elején, 5:4-nél azonban Gábor elvesztette a szerváját, ami azonnal az első játszma elvesztését is jelentette.

Tudott azonban újítani Borsos a második játszmában, itt már többször el-elvették egymástól az adogatást, Gábor jött ki jobban a dologból, jókor brékelt a végén és sikerült kiszerválnia a szettet. 6:4-re övé a második játszma.

A harmadik szettben is jól indított Gábor, hamar brékelőnybe került, amit azonban a játszma derekán elszórt. Mindig tudott utána azonban egyenlíteni és kiharcolta a rövidítést, ahol egyértelműen a magyar fiú kerekedett felül és 7:2-re hozta a tie breaket, ezzel tovább is jutott.

Borsos Gábor – Oriol Roca Batalla: 2-1!
    4:6, 6:4, 7:6 (2)!
    ---- (18:05:00)

Mérkőzés vége

7:6
    Megvaaan! Hatalmas, 2,5 órás küzdelemben Borsos Gábor az első meccslabdáját értékesítve három szettben legyőzi Oriol Roca Batallat és továbbjut a marokkói tenisztorna második fordulójába!

6-2
    Újabb minibrék, 6:2-re megy Gábor, négy mérkőzéslabdája van, ezt innen remélhetőleg már nem lehet elveszíteni!

3-2
    Hozta a két kötelezőt Oriol Roca Batalla, 3:2, megvan még a minibrék előnye Gábornak.

3-2
    Labdamenet győztese Roca Batalla.

3-1

3-0
    Jól áll Gábor, 3:0-ra vezet, de most kétszer a spanyol fiú adogat. Innentől nüanszok fognak dönteni.

3-0

2-0

1-0
    Minibrékkel kezdett Borsos!

1-0

6:6
    Love game! Borsos Gábor kiharcolja a tie break-et. Kár az elvesztett brékelőnyért a szett közepén, de legalább nem hagyta, hogy ellenfele meccslabdához jusson. 6:6!