2 4
Gábor Borsos
2
6 6
csütörtök 20.11.2014, 14:21 • Court 3, Casablanca • MAR F5 - Casablanca - MAR F5 - Casablanca (salak)

Sokat kellett várniuk Gáboréknak a kezdésre, több, mint 1,5 órát csúszott a mérkőzés. Az első szettben is lassú, megfontolt labdamenetekkel operált Borsos, a szerváit kiválóan hozta, a portugáltól kétszer is el tudta venni a szerváját, így könnyedén, 6:2-re nyerte az első játszmát.

A második szett derekán is sikerült megszereznie Borsos Gábornak a brékelőnyt, ugyan kétszer is volt bréklabdája Vasco Mensuradonak, de ezeket nem sikerült értékesítenie, így Gábor szépen ki is szerválta a második szettet is. Az egész mérkőzés nem tartott túlzottan sokáig, nagyjából 75 perc alatt tudta le a meccset a magyar fiú.

Borsos Gábor jutott a negyeddöntőbe és továbbra is elmondhatja magáról, hogy Casablancában idén még nem vesztett sem szettet, de adogatást!

Vasco Mensurado – Borsos Gábor: 0-2!
    2:6, 4:6!
    ---- (15:42:15)

Mérkőzés vége

4:6
    Megvaaan! Borsos Gábor két szettben legyőzi Vasco Mensuradot a marokkói tenisztorna második fordulójában és elődöntőbe jut!

30-40
    Játszma- és mérkőzéslabdához jut Borsos Gábor!!