Nové Zámky – Ferencváros Bp. ESMTK 4:5 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Dab.Docler 6:0 (vége)
HC MIKRON Nové Zámky
4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 21.11.2014, 18:00MOL Liga

Meglepő eredmény született az érsekújvári téli stadionban ma este. Végig vezetett a Fradi és csak egyszer sikerült egyenlíteni a hazaiaknak. Az első két harmadban a vendégek játszottak aktívabban, a záró harmadban majdnem sikerült az egyenlítés az újváriaknak, de összességében megérdemelten hozza el a Fradi a három pontot a bajnok otthonából. (20:15:48)

60:00

59:54
    Hegyi kap két percet szabálytalan testjátékért.

59:45
    Óriási helyzetben Martin Frolík, teljesen egyedül találta a korong Marton előtt, aki bravúrral hárított.

59:01
    Lehozza a hazai mester Cikánek kapust, kettős hazai előny a hajrában.

58:08
    Nagy hazai nyomás a Fradi harmadában, a nézők nagy buzdításba kezdenek bele.

57:53
    Galló kap két percet gáncsolásért.

56:35
    Galló remek lövése, Cikánek kesztyűjében.

55:55
    Rafaj harcol a korongért Cikánek előtt.

55:02
    Kowalczyk passzolt Uram botjára, aki jobboldalról Marton lábvédőjébe bombáz.

54:35
    Galló hozta el a bulit és próbált helyzetet teremteni Cikánek előtt.

54:00
    Időt kért a Ferencváros!

53:00
    Folytatódik a hazai nyomás, minden erővel támadnak.

52:20
    Uram kereste a kapu előtt Čaládit, de pontatlan volt a passz.

51:50
    Kiegészült a Fradi, Moravec újra játékban.

51:40
    Faith lövését üti ki oldalra Marton.

50:35
    Moravec még mindig a büntető padon, folytatódik a hazai nyomás.

49:42
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    JURAJ FAITH jobb oldalról keményen Marton kesztyűje felett felhozza egy gólra a hazaiakat. Gólpassz: Peter Huba, Ľubomír Hurtaj

49:15
    Kowalczyk kemény lövése a kékről kipattan Martonról és az érkező ALBÍN PODSTAVEK nem hibázik. Gólpassz: Pavel Kowalczyk, Erik Čaládi.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 6. Uram (Chrenko, Kowalczyk), 32. Frolík (Ďurčo, Huba), 50. Podstavek (Kowalczyk, Čaládi), 50. Faith (Huba, Hurtaj) – 1. Rafaj, 3. Kiss (Galló, Hegyi), 36. Novák (Rafaj, Guren), 38. Németh (Tvrdek), 44. Tvrdek (Novák, Kiss)

HC MIKRON Nové Zámky: Cikánek (Krajčovič) – Šiška, Kowalczyk, Uram, Čaládi, Chrenko – Huba, Ďurčo, Hurtaj (C), Frolík, Faith (A) – Baron, Hrudík, Podstavek, O.Štefanka, Marek Dubec (A) – Leško, Král, Klobúčnik, Púchovský, Domian.
    Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Moravec, Guren, Tvrdek, Novák (A), Rafaj – Cerny, Hegyi, Galló, Kiss (C), Borbás – Lencsés, Lévai, Hardi, Dubek, Pál – Géczi, Papp, Revák, Németh, Farkas.

Játékvezetők: Németh, Bachúrik – Pálkövi, Bedő