Dornbirner EC – Fehérvár AV19 3:4 (hosszabbítás vége)
Dornbirn Bulldogs
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Fehérvár AV19
vasárnap 23.11.2014, 17:30 • Dornbirn • EBEL

Meglett a két pont a Fehérvárnak, még ha csak a ráadásban is! A hosszabbításban elért győzelmet a rendes játékidő végén szerzett emberelőnynek is köszönheti a Volán. Nagyot harcolt a magyar csapat és végül kibrusztolta a győzelmet. A harmadik harmad derekán a gyors két gól alapozta meg a vendégek sikerét.

Dornbirner EC – Fehérvár AV19: 3-4 (hosszabbítás után)!
    ---- (19:52:16)

60:31
    A Volán gólt szerzett!
    Szerencsére a jóslat bejött, kihasználtuk az emberelőnyt! BARTALIS ISTVÁN góljával megvan a győzelem, 3-4!
    Gólpassz: Michael Boivin, Frank Banham.

60:24
    Blatny visszatérhetett, szimpla előnyben a vendégek.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Hosszabbítás dönt a találkozóról. Ha nem tévedek 24 másodpercen át négy a kettő ellen támadhat majd a Volán, utána, ha nem sikerülne betalálni, további közel 1,5 percig négy a három ellen.

Dornbirner EC – Fehérvár: 3-3, a hosszabbítással folytatjuk hamarosan!
    ----

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:47
    Desbiens bottal akasztás miatt kap két perces büntetést, kettős előnyben a Volán!

58:24
    A Dornbirn is elköveti ugyanazt a hibát, túl sokan egyszerre a jégen. Blatny üli le a két perces büntetést.

55:42
    A Dorbirn gólt szerzett!
    Sajnos nem sikerült megtartani az előnyt. ZDENEK BLATNY kiegyenlít. 3-3!
    Gólpassz: Nikolas Petrik, Martin Grabher Meier.

53:00
    Őrzi a Volán az egy gólos előnyét.

51:14
    Megúsztuk az emberhátrányt – annyira, hogy mi lőttünk belőle gólt – már teljes létszámban a Fehérvár.

49:31
    Na, ez aztán a meglepetés, emberhátrányból vezetést szerzünk! Az előbb kiszolgáló ANDREW SARAUER talál a kapuba! 2-3!
    Gólpassz: Brandon Marino.

49:14
    Ezért kár volt, ismét túl sokan voltunk a jégen, megint csak Banham tölti le a két perces büntetést.

48:18
    MICHAEL BOIVIN találatával egyenlíteni tudunk a harmadik harmad derekán! 2-2!
    Gólpassz: Andrew Sarauer, Frank Banham.

46:14
    Szerencsére nem tudták kihasználni, már mi is teljes létszámban.

45:42
    Kiegészült a Dornbirner EC, innentől emberelőnyben az osztrákok.

44:35
    Sikorcin visszajöhetett, most négy a négy ellen.

Gólok és gólpasszok: 17. Arniel (Desbiens), 31. Arniel (D'Alvise), 56. Blatny (Petrik, Grabher Meier) – 4. Benk (Bartalis, Varga), 49. Boivin (Sarauer, Banham), 50. Sarauer (Marino), 61. Bartalis (Boivin, Banham)

Dornbirn Bulldogs: Lawson (Dieber) – Magnan-Grenier, D'Aversa, D'Alvise, Arniel, Grabher Meier – Crawford, Sertich, Petrik, Blatny, Di Benedetto – Lembacher, Jeitziner, Bombach, Feichtner, Desbiens – Putnik, Samardzic, Achermann
    Fehérvár AV19: Robinson (Kornakker) – Varga, Orbán, Benk, Erdély, Bartalis – Szirányi, Wehrs, Kovács Cs., Sikorcin, Marino – Boivin, Ejdepalm, Lovecchio, Sarauer, Banham – Tokaji, Reiter, Kocsis, Nemes, Vincze

Játékvezetők: Kellner Roland – L. Plattner, J. Schauer