EHC Black Wings Linz – Fehérvár AV19 5:1 (vége)
Steinbach Black Wings Linz
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Fehérvár AV19
kedd 25.11.2014, 19:15 • Keine Sorgen Eisarena, Linz • EBEL

Mindhárom harmadot megnyerte a Linz, a mai napon nem adott esélyt a Volánnak, folyamatosan növelte előnyét az osztrák csapat és megérdemelten győzött. 4:1-nél még volt halvány reménye a magyar együttesnek, de az ötödik gól végképp eldöntött mindent.

Linz – Fehérvár: 5-1!
    ---- (21:27:49)

60:00

58:46
    Kiegészült a Fehérvár, de hamarosan vége az összecsapásnak, itt már nem terem babér.

56:46
    Ladislav Sikorcin is kiszáll két percre magas bot használata miatt.

51:40
    A Linz gólt szerzett!
    Ki is használja az emberelőnyt a Black Wing Linz, MARC-ANDRÉ DORION végképp eldönti a találkozót.
    5-1!
    Gólpassz: Brian Lebler.

50:56
    Kiáll két percre Vincze Péter bottal akasztás miatt. Ezzel szinte el is dőlhet a meccs, mivel mire visszajön, alig hét perc lesz hátra és még mindig három gól a hátrány.

46:00
    Továbbra is tartja három gólos fórját a Linz.

42:49
    Visszatérhetett Lovecchio, teljes létszámban.

40:49
    Megint vendég kiállítás, Lovecchio áll ki két percre bottal akasztás miatt.

40:01

Tovább nőtt a Fehérvár hátránya, már három góllal vezetnek az osztrákok. Az utolsó találat némi reményt hagyott a záró játékrészre, de sajnos túl nagynak tűnik a Volán hátránya.

Linz – Fehérvár: 4-1, a szünet után a harmadik harmaddal folytatjuk!
    ----

40:00

37:27
    Kiegészült a Volán.

35:27
    Ejdepalm kap két perces büntetést a magyar csapatból akadályozás miatt.

31:39
    Macierzynski kapott bottal akasztás miatt két perces kiállítást, de végül a gól miatt, nem kellett leülnie.

31:39
    A Volán gólt szerzett!
    JEFF LOVECCHIO hozza vissza a halvány reményt a Volánnak. 4-1!
    Gólpassz: Michael Boivin, Brandon Marino.

29:36
    Sajnos meglehetősen egyoldalúan alakul a Fehérvár számára a meccs, PATRICK SPANNRING góljával már 4-0!
    Gólpassz: Franklin MacDonald.

24:24
    FABIO HOFER már háromra növeli a hazaiak előnyét, kezd elmenni a hajó a Volánnak. 3-0!
    Gólpassz: Andrew Jacob Kozek.

Gólok és gólpasszok: 4. Kozek (MacDonald), 8. Lebler (Ulmer), 25. Hofer (Kozek), 30. Spannring (MacDonald), 52. Dorion (Lebler) – 32. Lovecchio (Boivin, Marino)

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Dechel) – Murphy, Lukas, Lebler, Moran, Ulmer – Piche, Dorion, Kozek, Hisey, Hofer – MacDonald, Mitterdorfer, Spannring, Ouellette, Rau – Mayrhauser, Fechtig, Pastl, Gaffal, Macierzynski
    Fehérvár AV19: Robinson (Kornakker) – Orbán, Varga, Benk, Bartalis, Vincze – Szirányi, Wehrs, Kovács Cs., Sikorcin, Marino – Ejdepalm, Boivin, Lovecchio, Sarauer, Banham – Tokaji, Reiter, Kocsis, Erdély, Nemes

Játékvezetők: Ulrich ERD – Christian Kaspar, Tobias Wassmer