0 0
Réka-Luca Jani
2
6 6
szerda 26.11.2014, 07:43 • Court 1, Antalya • GD TENNIS ACADEMY, Antalya (salak)

Jani Réka-Luca valószínűleg pályafutása egyik leggyorsabb győzelmét aratta, 47 percre volt szüksége, hogy 6:0, 6:0 arányban legyőzze az orosz Tamara Bizhukovát. Tegnap az eső mosta le a pályát, ma pedig Jani mosta le Bizhukovát. Ötvenhárom nyert labdával mérkőzést tudott nyerni, miközben ellenfele csak huszonegyszer örülhetett. Kétszer bréklabdáig ugyan eljutott Bizhukova, de értékesítenie nem sikerült.

Bizhukova ász nélkül két kettős hibát ütött, Janinak sem volt ásza, kettős hibából egyetlen egy azonban akadt. Egyoldalú volt a mérkőzés, Jani Réka esélyt sem hagyott az orosz lánynak, hogy beleszóljon a meccs alakulásába. Ezzel Jani bejutott a antalyai tenisztorna második fordulójába!

Tamara Bizhukova – Jani Réka-Luca: 0-2!
    0:6, 0:6!
    ---- (08:53:05)

Jani Réka-Luca két szettben, játékveszteség nélkül legyőzi Tamara Bizhukovát. 6:0, 6:0!

Mérkőzés vége

0:6
    Szett győztese Jani.

15-40
    Két mérkőzéslabdához jut Jani Réka-Luca.

0:5
    Megvan a harmadik brékelőny is, Réka adogathat a mérkőzésért. Lehet, hogy Bizhukovának nem lesz nyert játéka sem. 0:5!

0:5
    Játék győztese Jani.

15-40
    Két bréklabdához jut Jani Réka-Luca, a győzelem kapujába kerülhet a tripla brékelőnnyel.

15-40

15-30

15-15

0-15

0:4
    Hozza a szerváját Jani Réka, 0:4, innentől elveszíteni lenne nehezebb a mérkőzést.