Naomi Totka
Naomi Totka
1
6
csütörtök 27.11.2014, 12:07 • Court 2, Sharm El Sheikh • ITF - Sharm El Sheikh - Jolie Ville Golf Tournament Women`s - Egypt (kemény borítás)

Kiválóan kezdte az összecsapást a svájci Corina Jaeger, gyorsan brékelőnybe került, de Totka Naomi azonnal vissza is vette az elvesztett adogatását. Sokáig fej-fej mellett haladtak a felek, majd Naomi újra el tudta venni Jaeger szerváját. 5:3-nál kiszerválta a szettet, ezzel 1:0-ra vezetett a játszmák tekintetében.

Nem tudta azonban folytatni a mérkőzést Corina Jaeger, sérülés miatt feladni kényszerült a svájci lány, így Totka Naomi továbbjut a negyeddöntőbe!

Corina Jaeger – Totka Naomi: 3:6-nál Jaeger feladta!
    ---- (12:54:38)

0:0
    Véget ér a mérkőzés váratlanul, mert Corina Jaeger feladni kényszerül vélhetően sérülés miatt! Totka Naomi jut tovább ezzel a harmadik fordulóba!

3:6
    Semmire nyeri az adogatását Totka Naomi, ezzel 6:3 arányban hozza is az első szettet!