Asteras – Besiktas JK 2:2 (vége) | Estoril – PSV Eindhoven 3:3 (vége)
GD Estoril Praia
3:3 (3:2)
PSV Eindhoven
péntek 28.11.2014, 17:00 • Estádio António Coimbra da Mota • Európa liga

Az Az első félidőben kétszer is vezettek a hollandok, majd mindkét alkalommal egyenlített a hazai csapat, majd sikerült is fordítaniuk még az első félidőben.

A második félidőt ma játszották le, a tegnapi eső miatt.
    A 60. percig nem történt semmi , majd Kuca kezdte a helyzetek sorát remek lövésével. Ezután de Jong hagyott ki ziccert, majd Arias küldte rá a kipattanót, de Kieszek bravúrral védett. A végén azonban összejött az egyenlítés, Wijnaldum egy védelmi megingást kihasználva, előretört, majd Kieszeket kicselezte, és higgadtan a hálóba lőtt.

Estoril – Psv 3:3! Köszönjük, hogy velünk tartottak! (17:52:13)

90+3

90+3
    Depay szögletét kivágták.

90+3
    Szögletet harcolt ki a vendég csapat!

90+1
    Amado tudott kapura fordulni, majd 12 méterről a kapus ölébe lőtt.

90+1
    Rekik szabálytalan Arthuroval szemben.

90+1
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Rafael beadását a fel fejelik, majd Zoet lehúzta a játékszert.

89
    Willems rúgott oda ellenfelének, sárgalap.

89
    Guardado kapott sárgalapot.

88
    Isimat-Mirin érkezik a végére de Jong helyére.

88
    Seba lövése messze elkerülte a kaput.

86
    Arthuro érkezik Fernandes helyére.

86
    Egy jobb oldlai beadásra Kuca érkezett üresen, de nem sikerült fejesét a kapu irányába küldeni. Kirúgás következik.

85
    Rafael beadására Kleber érkezett, aki hatalmas lehetőséget puskázott el, kapásból lőtt fölé.

84
    Szögletet harcolt ki a portugál csapat amit Tozé végzett el, ismét szögletre mentenek a hollandok.

83
    Locadio érkezik Narsingh helyére.
    WIJNALDUM - 3:3

82
    A PSV gólt szerzett!

Hatalmasat hibáztak a védők, a labda GEORGINIO WIJNALDUM előtt kötött ki, aki egy elvitte a kapus mellett egy remek csellel, majd higgadtan a hálóba helyezte a labdát. 3:3 az állás.

Gólok: 12. Toze, 30. Kuca, 39. Amado – 6. Depay, 14. Narsingh, 82. Wijnaldum

Lapok:   80. Fernandez (ETR) – 89. Guardado (PSV), 89. Willems (PSV)

GD Estoril Praia: Kieszek (C) – Rafael, Fernandes (86' Arthuro), Tavares, Anderson Luis – Anderson – Seba, Toze, Amado, Miranda – Kleber
    Cserék: Vagner – Arthuro, Babanco, Cabrera, Miguel, Nascimento, Vaz

Edző: J. Couceiro

PSV Eindhoven: Zoet – Arias, Bruma, Rekik, Willems – Guardado – Wijnaldum (C), Maher ( 78' Hendrix) – Narsingh ( 83' Locadia), de Jong ( 88' Isimat-Mirin), Depay
    Cserék: Pasveer – Brenet, Hendrix, Isimat-Mirin, Jozefzoon, Locadia, Ritzmaier

Edző: P. Cocu