Asteras – Besiktas JK 2:2 (vége) | Estoril – PSV Eindhoven 3:3 (vége)
GD Estoril Praia
3:3 (3:2)
PSV Eindhoven
péntek 28.11.2014, 17:00 • Estádio António Coimbra da Mota • Európa liga

Az Az első félidőben kétszer is vezettek a hollandok, majd mindkét alkalommal egyenlített a hazai csapat, majd sikerült is fordítaniuk még az első félidőben.

A második félidőt ma játszották le, a tegnapi eső miatt.
    A 60. percig nem történt semmi , majd Kuca kezdte a helyzetek sorát remek lövésével. Ezután de Jong hagyott ki ziccert, majd Arias küldte rá a kipattanót, de Kieszek bravúrral védett. A végén azonban összejött az egyenlítés, Wijnaldum egy védelmi megingást kihasználva, előretört, majd Kieszeket kicselezte, és higgadtan a hálóba lőtt.

Estoril – Psv 3:3! Köszönjük, hogy velünk tartottak! (17:52:13)

90+3

90+3
    Depay szögletét kivágták.

90+3
    Szögletet harcolt ki a vendég csapat!

90+1
    Amado tudott kapura fordulni, majd 12 méterről a kapus ölébe lőtt.

90+1
    Rekik szabálytalan Arthuroval szemben.

90+1
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Rafael beadását a fel fejelik, majd Zoet lehúzta a játékszert.

89
    Willems rúgott oda ellenfelének, sárgalap.

89
    Guardado kapott sárgalapot.

88
    Isimat-Mirin érkezik a végére de Jong helyére.

88
    Seba lövése messze elkerülte a kaput.

86
    Arthuro érkezik Fernandes helyére.

86
    Egy jobb oldlai beadásra Kuca érkezett üresen, de nem sikerült fejesét a kapu irányába küldeni. Kirúgás következik.

85
    Rafael beadására Kleber érkezett, aki hatalmas lehetőséget puskázott el, kapásból lőtt fölé.

84
    Szögletet harcolt ki a portugál csapat amit Tozé végzett el, ismét szögletre mentenek a hollandok.

83
    Locadio érkezik Narsingh helyére.
    WIJNALDUM - 3:3

82
    A PSV gólt szerzett!

Hatalmasat hibáztak a védők, a labda GEORGINIO WIJNALDUM előtt kötött ki, aki egy elvitte a kapus mellett egy remek csellel, majd higgadtan a hálóba helyezte a labdát. 3:3 az állás.

81
    Depay lágy beadását kivágták, majd ő ismételt távolról, Kieszek mutatott be védést.

80
    Fernandez rúgott oda de Jongnak csúnyán, jogos a sárga.

80
    Rafael beadása élesen csavarodott a kapu elé, de Fernandes lesen tartózkodott.

79
    Depay szabálytalankodott.

78
    Hendrix érkezik Maher helyére.

77
    Tozé beadása rövid volt, könnyedén tisztázott Rekik.

76
    Lekik szabálytalan Kléberrel szemben.

75
    Ismét Maher harcolt ki szögletet, de ezt is kifejelték, ezután Bruma rántotta le ellenfelét, akit Amadonak hívnak.

75
    Maher szögletét kifejelték, majd Arias bombázott egy nagyot, Kieszek bravúrral tolta ki bal oldalra a labdát.

74
    Tozé beadását kifejelték, majd távolról Kuca próbálkozott, de ebbe is beleállt egy holland játékos. Mindenhová odaérnek.

74
    Seba próbálkozott lövéssel, blokkoltak a védők, majd Tozé is lőni kívánt, ez a blokk viszont szögletre pattant.

73
    Willems beadását de Jong fejelte el, nem sokkal a kapu fölé.

72
    Willems harcolt ki szögletet, ő is végezheti el azt.

72
    Tozé lőtt, de Zoet eszén nem járt túl, gond nélkül védett a kapus.

70
    A szögletet Willems adta be, de a védelemnek ez nem okozott gondot.

69
    de Jong elé pattant a labda, aki már csak a kapussal nézett farkasszemet, hatalmasat védett Kieszek. Szöglet.

68
    Amado rúgott oda Ariasnak ezúttal.

67
    Ismét Willemset keresték, de az előre ívelt labda hosszú lett, Kieszek indíthatja társait.

66
    Willems lövése középre tartott, Kieszeknek ez nem okozott gondot.

66
    Maher szögletét kifejelték, de marad PSVnél a játékszer.

65
    Szögletet harcolt ki a PSV

64
    Arias rúgott oda Kucanak, le is fújta Martin Strombergsson.

63
    Egyenlőre őrzi előnyét a hazai csapat. Gól nem volt a második félidőben, komoly helyzet sem.

62
    Depay kapott remek labdát , éppen hogy hosszú lett számára a labda, a játékszer Kieszeknél.

62
    Maher tartózkodott lesen.

60
    Kuca lövése nem sokkal ment fölé, kis híján beakadt !

59
    Hazai bedobás következik.

58
    Egyenlőre semmit nem tud kezdeni a PSV támadó alkzata a portugál védelemmel.

56
    Kuca támadószabálytalanságot követett el. Jöhet a PSV.

55
    Eltelt tíz perc, egyenlőre helyzet nélkül. Meg se közelíti az első félidőt sajnos a játék.

54
    Narsingh kapott szabadrúgást a középpályán, egyenlőre sok a falt.

52
    Narsingh futott lesre. Szabad kifelé.

51
    Kuca rúgott oda Ariasnak. Szabadrúgás.

50
    Willems beadására Narsingh érkezett, de befejezése nem pontos. A támadásnak vége.

49
    Esiti követett el taktikai faltot Willemssel szemben.

48
    A szögletet kifejelték, majd a visszatett labda Kléberhez eljut ugyan, de les miatt jöhet a PSV.

47
    Az Estoril csapata végezhet el szögletet.

46
    Elkezdődött a második félidő Kedves Nézőink.

46

Hamarosan kezdjük a második félidővel ! 3:2-es Estoril vezetés jelenleg. Tartsanak Velünk!

A mérkőzés befejezését holnap 17 órára halasztották az időjárási körülmények miatt. Akkor is tartsanak velünk, mi itt leszünk!

Egyelőre késleltetve van a második félidő kezdése, áll a víz a pályán és továbbra is szakad az eső. Próbálják a vizet eltüntetni a pályáról.

Ömlik az eső Portugáliában, reméljük lesz folytatás!

Annyi helyzet volt, és annyi gól, mint máskor 90 perc alatt. Remek, fordulatos, gólzáporos meccs. Kétszer is vezetést szerzett a vendég csapat, mindkét alkalommal felállt az Estoril. Majd nem elégedtek meg a döntetlennel. Amado remekül robbant be két védő közé, és védhetetlenül lőtte be Zoet kapujába a labdát. Bizakodjunk hasonló folytatásban, és még sok-sok gólban. Tartsanak velünk továbbra is Kedves Nézőink!

45

45
    Wijnaldum szabálytalankodott ellenfelével szemben.

43
    Mindössze három perc van ebből a remek félidőből.

42
    10:2 a lövések száma. Régen láttuk, hogy ennyire kevésszer próbálkozzon a PSV. Nem jellemző ez rájuk. Igaz ezekből gólt szereztek, de mit sem érnek vele, ha a hazaiak parádéznak.

41
    Kieszek együtt élt a játékkal. A csatár elől mentett nagyot, szépen, jó ütemben jött ki kapujából.

40
    Kuce tolta, tolta majd rálőtte. Jobbos lövése centikkel ment el a jobb felső saroktól. Remek jelenet. Kirúgás következik.
    Diogo AMADO - 3:2

39
    Az Estoril gólt szerzett!

DIEGO AMADO remekül robbant be a védők gyűrűjében egy jobb oldali beadást követően. Kuca adta a gólpasszt. A kapusnak nem volt esélye, közelről érkezett Amado lövése. Fordítanak a hazaiak! 3:2 az eredmény.

38
    Tozé végezte el a túloldalról a szögletet, a védelem tisztázott, kontrázhat a PSV.

38
    7:0 a szögletek aránya az Estorilnak.

37
    Rafael szögletébe beleért egy védő. Szöglet a túloldalról is.

37
    A védelem a helyén, nem sikerült beadni a jobb szélről. Szöglet következik a hazaiak részéről.

35
    Seba lövése centikkel kerülte el a kaput. Nem sokon múlt a vezető találat megszerzése.

35
    Amado szabálytalankodott Narsinghhal szemben.

31
    Luis szabálytalankodott Lekikkel szemben a középpályán.
    Jalton KUCA - 2:2

30

Az előbbi gólszerző, Tozé adta a gólpasszt. Remekül adta be a labdát, majd JAILTON MIRANDA (Kuca) érkezett, és remekül fejelte a háló bal oldalába a játékszert.

29
    Arias szabálytalankodott Kucaval szemben.

29
    Toze került lövőhelyzetbe, tolt egyet a labdán, majd rálőtte. Lövését azonban blokkolták.

27
    A hazai csapat próbálkozott többször, de az előny még sem náluk van. 6:2 a próbálkozások száma.

27
    Túl vagyunk a félidő felén, remek meccs, már három gólt is láthattunk.

26
    Pörög a meccs, pörögnek a játékosok, most Willems követett el taktikai faltot ellenfelével szemben.

26
    Tavares szabálytalankodott de Jonggal szemben.

25
    Kleber lövését blokkolták, ezt követően Kuca lesen tartózkodott, a támadásnak vége.

24
    Rafael lőtte rá a szabadrúgást, de Zoet erre is odaért, szöglet következhet.

23
    Willems szabálytalankodott Kucaval szemben.

21
    Toze adta be a labdát, a játékszer Rubent találta meg, akinek a lövését blokkolták, majd Seba került lövőhelyzetbe, és lőtt is, de Zoet eszén nem tudott túljárni.

20
    Toze passzát lekapcsolták, szögletre mentenek a védők.

17
    Guardado szabálytalankodott Tozeval szemben.

15
    Egyenlőre többet van a labda a vendégeknél, több a passz, remekül játszik a vendég alakulat.
    Luciano NARSINGH - 1:2

14

LUCIANO NARSINGH ismét vezetéshez juttatta a holland csapatot. Willems adott remek passzt, majd higgadtan kilőtte a bal alsó sarkot. Remek gól. 2:1 a PSV-nek.
    TOZE - 1:1

12

TOZE CARVALHO lövése távolról meglepte Zoet, és a kapu közepében kötött ki. Egyenlítettek a hazaiak!

10
    Tozé szögletét követően Tavares került helyzetbe, Zoet nagyon nagyot védett.

9
    Seba követett el taktiktai faltot Willemssel szemben.

7
    Bruma szabálytalankodott ellenfelével szemben.
    Memphis DEPAY - 0:1

6

MEMPHIS DEPAY kapott remek passzt Narsingtól, majd a befejezés is higgadt, remek lövés, Kieszeknek nem volt esélye. Vezet a PSV.

4
    Mirandta távoli bombáját bravúrral védte Zoet, szöglet ismét.

4
    Tozé adta be a szögletet, de a védők könnyedén kifejelték.

3
    Tavares beadása szögletre pattant.

3
    Willems szabálytalankodott ellenfelével szemben a középpályán.

1

Az Európa Liga csoportos küzdelmeinek ötödik fordulójában, csütörtökön kerül megrendezésre az Estoril – PSV meccs.

Az Estoril jelenleg a harmadik a tabellán, egy győzelem és három vereség a mérleg. Otthon egyszer nyertek, egyszer kaptak ki. Gólarányuk 3:2 otthon.

A PSV jelenleg a második a tabellán, két győzelemmel, egy döntetlennel, egy vereséggel, hét megszerzett ponttal.Idegen szereplésük alkalmával eddig egyszer nyertek, egyszer kaptak ki, gólarányuk 3:3.

A két csapat első meccsen, Eindhovenben, csekély 1:0-ás győzelmet aratott a holland csapat. Szoros meccs lesz, az Estoril ha nem nyer, akkor kiesnek az EL-ből, a döntetlen már elég lenne a PSV-nek a továbbjutáshoz.
    A meccs minden fontos pillanatáról percről-percre tudósítunk! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:05 - kor kezdődik..

Gólok: 12. Toze, 30. Kuca, 39. Amado – 6. Depay, 14. Narsingh, 82. Wijnaldum

Lapok:   80. Fernandez (ETR) – 89. Guardado (PSV), 89. Willems (PSV)

GD Estoril Praia: Kieszek (C) – Rafael, Fernandes (86' Arthuro), Tavares, Anderson Luis – Anderson – Seba, Toze, Amado, Miranda – Kleber
    Cserék: Vagner – Arthuro, Babanco, Cabrera, Miguel, Nascimento, Vaz

Edző: J. Couceiro

PSV Eindhoven: Zoet – Arias, Bruma, Rekik, Willems – Guardado – Wijnaldum (C), Maher ( 78' Hendrix) – Narsingh ( 83' Locadia), de Jong ( 88' Isimat-Mirin), Depay
    Cserék: Pasveer – Brenet, Hendrix, Isimat-Mirin, Jozefzoon, Locadia, Ritzmaier