Magyarország_dup – Ausztria 38:24 (vége)
Magyarország_dup
38:24 (22:13)
Ausztria
szombat 29.11.2014, 15:30 • Audi Aréna Győr • Felkészülési mérkőzések

Megérdemelt győzelmet aratott a magyar válogatott, igaz, mai ellenfelük nem volt velük egy súlycsoportban. Az osztrákok mindkét félidő elején jól tartották ugyan magukat, de támadásban és védekezésben is sokat hibáztak, ezt könnyedén használták ki a magyar lányok, szinte mindenki szóhoz jutott, így ha nem is volt nagy küzdelem, de a felkészülést remélhetőleg jól szolgálta a mérkőzés. A következő edzőmeccs már keményebb lesz, december 4-én a francia válogatott látogat az Audi Arenába, azt a mérkőzést is közvetítjük, tartsanak akkor is velünk. (16:58:46)

60
    Mérkőzés vége. (38:24)

60
    Planéta lövi el az utolsó másodpercben a labdát 12 méterről, védi Blazek. (38:24) (38:24)

60
    Bíró véd ismét, de most nem tud indítani, fél perc van hátra, támadunk. (38:24) (38:24)

59
    TRISCSUK átlövésével nem tud mit kezdeni Blazek. (38:24) (38:23)

58
    GORICANEC válaszol azonnal. (37:24) (37:23)

58
    Bíró gyűjt be egy lecsorgó labdát, KOVACSICZ indul, belövi a ziccert. (37:23) (37:22)

57
    PLANÉTA betörés után növeli az előnyt. (36:23) (36:22)

57
    PLACH szépít szélsőbefutásból. (35:23) (35:22)

56
    Bíró véd egy ziccert, ERDŐSI indul, betalál. (35:22) (35:21)

55
    TRISCSUK test melletti közbelövése a kapus lába között talál utat a hálóba. (34:22) (34:21)

55
    MAGELINISKAS is betörés után tud szépíteni. (33:22) (33:21)

54
    TEMES betörésből lő a bal sarokba. (33:21) (33:21)

54
    Passzív alatt támadnak a vendégek, el is adják a labdát, nem tudunk indulni belőle. (32:21) (32:21)

53
    Vendég időkérés. (32:21) (32:21)

53
    PLANÉTA hét méterről lő a bal sarokba. (32:21) (32:21)

52
    Bíró újabb átlövést véd, jöhetünk előre. (31:21) (31:21)

52
    ERDŐSI ejti át Blazeket a lerohanás végén. (31:21) (31:21)

52
    Kovacsicz nem tud átvenni a szélen egy labdát, Bíró véd a túloldalon, indulhatunk. (30:21) (30:21)

Magyarország_dup: (12) Herr, (21) Kiss (16) Biró – (5) Triscsuk, (7) Szucsánszki, (8) Kovacsics, (10) Bulath, (15) Klivinyi, (18) Szamoránsky, (22) Bódi, (24) Mayer, (30) Planéta, (34) Mészáros, (40) Erdősi, (83) Kovacsicz, (86) Temes, (87) Tomori, (96) Tóth
    Ausztria: (2) Stockhammer, (3) Kaiser, (4) Scheffknecht, (5) Frey, (6) Grigaite, (8) Goricanec, (9) Mageliniskas, (13) Plach, (15) Dedic, (16) Blazek, (17) Wess, (18) Grausenburger, (19) Engel, (20) Mauler, (21) Herrmann, (22) Budecevic, (23) Huber, (24) Berisha