Fehérvár AV19 – DVTK Jegesmedvék 5:1 (vége)
Fehérvár AV19
5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
szombat 29.11.2014, 14:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Erste Bank Juniors League

Szép emlékekkel térhetnek haza a fehérvári játékosok a mai teljesítményük után! Jó iramú, pörgős meccsen tudott diadalmaskodni a Fehérvár AV19 U-18-as csapata, és ezzel továbbra is őrzi első helyét csoportjában. Kovács Olivér, Szita Donát, és Imre Patrik egymásnak adogatta a gólpasszokat, mindhárom játékos három pontot ért el a mai napon. A rengeteg helyzetnek köszönhetően egy percig sem unatkozhattunk, remélhetőleg a felnőtt-Volán is így fog ma játszani, és hasonló eredményt fog elérni a Bolzano ellen. Mostanra megköszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (15:56:58)

60:00

59:40
    Hatalmasat védett Kiss Bence!

59:20
    Testre ütésért állítják ki Imre Patrikot, még egy miskolci előny így a végére.

59:17
    Lehozza kapusát a Miskolc, késleltetett emberelőny.

58:48
    Súrolta a kapuvasat a fehérvári lövés!

57:42
    Les miatt szakad meg a miskolci támadás.

57:23
    Tóth Renátó centikkel maradt le egy középre adott passzról.

56:27
    Záporoznak a lövések Kiss Bence kapuját, a vendég védelem nincs a helyzet magaslatán.

55:36
    Tilos felszabadítás után buli a fehérvári harmadban.

55:20
    Már vissza is tért Fazakas a jégre, szerencsére semmi baja.

54:54
    Szita Donát korcsolyázta körbe a kaput, majd lőtt kapura.

53:59
    Fazakas Levente volt a "sértett", szerencsére saját lábán tudta elhagyni a jeget.

53:59
    Hatalmas dörrenéssel szállt bele a palánkba az egyik miskolci játékos, remélhetőleg tudja majd folytatni a játékot.

53:49
    Tóth Renátó ért bele egy kék vonali lövésbe,ám a korong végül a védőhálón kötött ki.

53:00
    Ennél a lövésnél most kissé mellényúlt Kiss.

52:09
    Egyre merészebb passzokkal operál a Fehérvár, inkább a szépségre helyezik most már a hangsúlyt a hazaiak.

51:20
    Hatalmas ütközés után szerezte meg a korongot a Fehérvár.

50:04
    Török Patrik lövését védte gyönyörűen Kiss Bence.

49:57
    Három komoly fehérvári helyzet maradt ki ebben az egy percben!

49:25
    Tóth Renátó lőtt közvetlen közelről a kapu mellé!

48:20
    A Fehérvár kiegészült.

47:17
    Csapattársban akadt el a fehérvári felszabadítás, de nem tudott belőle indulni a Miskolc.

46:20
    Járossy Ádám (Fehérvár) kénytelen elhagyni két percre a jeget, a játék késleltetéséért.

45:57
    Hatalmas bravúrral véd Kiss Bence, pedig már mindenki bent látta a korongot!

44:43
    A Volán gólt szerzett!
    Megszerezte a mindent eldöntő gólt a Fehérvár! KOVÁCS OLIVÉR mai második góljával már négy találatra lenne szüksége a Miskolcnak az egalizáláshoz.

43:38
    Erdei Zoltán lövése kerüli el nem sokkal a miskolci kaput.

42:37
    Szépen tartja a korongot a Miskolc.

42:00
    A Miskolc kiegészült.

41:41
    Szépen felállt emberelőnyben a Fehérvár, a lövéseket azonban Kiss Bence hősiesen hárította.

40:26
    Komoly Volán rohammal kezdődik a záró harmad.

40:01

Már a lefújás után osztottak ki egy kiállítást a bírók. Bernáth Milán (Miskolc) kapott 2+10 perc büntetést durva játékért.

40:00

39:26
    Csak megjött a gól ebben a harmadban is! Imre Patrik passza után SZITA DONÁT szerezte meg mai második találatát!

38:17
    Bodolai István ütötte ki a korongot, jár a kettő perc a játék késleltetéséért.

36:10
    Most láthattunk egy szép Szeles védést egy szép miskolci támadás végén.

35:40
    Kezd kissé leülni a mérkőzés irama, tekintve, hogy a Fehérvár nem akar, a Miskolc pedig nem tud feljebb kapcsolni.

34:33
    A Miskolc kapuja előtt zajlik a játék, hősiesen védekeznek a vendégek.

32:44
    Kiss Bence védett szépen.

32:08
    A Fehérvár kiegészült, két lövésig jutott el a Miskolc a két perc alatt.

31:04
    Szita Donát fűzte át magát három vendég játékoson, és lopott el értékes másodperceket.

30:08
    Az első komoly Szeles védés után Baranyai Balázs szabálytalankodott, kettő perc durva játékért.

29:42
    Kapust cserél a Fehérvár, Gadácsi Jánost Szeles Martin váltja a hazai ketrecben.

29:42
    Tilosra ütötte a Miskolc, buli a vendég harmadban.

29:08
    Egy kapura emelt lövést biztosított Kiss.

28:47

28:27
    Feláll a miskolci harmadban a Fehérvár.

27:45
    Gadácsi János (Fehérvár) első komolyabb védése a mérkőzésen!

26:40
    Most próbál a Miskolc egy fokkal gyorsabban játszani, de a technikai pontatlanságok sajnos eddig ezt megakadályozzák.

25:40
    Csúnyán eladott korong után lőhetett a Miskolc, de a védők blokkolták.

25:03
    Les miatt szakad meg a fehérvári támadás.

24:43
    Újabb Kiss Bence védés után buli a miskolci harmadban.

23:10
    Tóth Renátó lövését fogta a miskolci hálóőr.

22:50
    Kapujához szögezi ellenfelét a hazai csapat.

22:18
    Letelt Szabó büntetése, kiegészült a Fehérvár.

22:16
    Fehérvári botról pattan a korong a vendég kispadra.

21:37
    Emberhátrányban is a Fehérvár támad, Horváth Richárd lövését fogta Kiss.

21:07
    Folyamatosan kiütögeti a pakkot a Fehérvár.

20:18
    Szabó Bence (Fehérvár) kapja a mérkőzés első kis büntetését, akadályozásért.

20:05
    A Miskolc hozta el a korongot a játékrész kezdetén, és vezetheti az első támadást.

20:01

A rengeteg helyzet, és a pörgő iram következtében gyorsan elszállt ez a húsz perc, amely fehérvári szemmel nézve szinte tökéletesre sikerült. Az a szinte természetesen a bekapott gólra utal, ám azért nem lehet emiatt korholni a csapatot, mert azt követően egyetlen komoly helyzetet sem engedélyeztek a Miskolcnak, miközben a Fehérvár háromszor is a kapuba talált. Ez a meccs azonban még korán sem lefutott, a hátralévő két harmad is rengeteg izgalmat, és remélhetőleg további gólokat fog hozni! Maradjanak velünk!

20:00

19:55
    És nem pontos a centerezés, pedig ez hatalmas fehérvári helyzet volt!

19:28
    Horváth Richárd passza nem volt pontos, fordulhat a Miskolc.

18:56
    Küzd a Miskolc, hogy be tudja vinni a korongot a hazai harmadba.

18:17
    Ígéretes támadás volt, de lövésig nem jutottak a vendégek.

17:51
    Horváth Bálint (Miskolc) kapott nagyszerű keresztpasszt, lássuk mire megy vele.

17:10
    Hosszú idő után jutott el a Miskolc a fehérvári harmadig.

16:34
    Gyönyörű góllal növeli előnyét a Fehérvár! KOVÁCS OLIVÉR kapott korongot az alapvonal mögött, bevitte a kapu elé, majd szépen a hosszúba csúsztatta a pakkot! 3-1 ezzel az állás!

16:21
    Az első fehérvári gól szerzője, Horváth Richárd lőtt kapura.

15:35
    Török Patrik kapott remek passzt, de nem tudta végül a kapuba helyezni a pakkot.

15:14
    A kontrából már a Fehérvár veszélyeztetett, Kiss Bencének kellett megint védenie.

14:56
    Tilos felszabadítás után buli a fehérvári kapu előtt.

14:46
    Eladott korongból indulhatott a Miskolc, de nem tudták ezt kihasználni.

14:07
    Kiss Bence védése után Kovács ment oda kellemetlenkedni, ám végül nem tudott koronghoz jutni.

13:17
    Ismét a vendég kapus volt akcióban.

12:49
    Hatalmas kavarodás után végül Kiss Bence mentette meg csapatát az újabb kapott góltól.

11:39
    Marad támadásban a Fehérvár.

11:00
    Tizenkilenc másodperc alatt itt a második fehérvári gól is, megfordul a mérkőzés állása! Imre Patrik passza után SZITA DONÁT korcsolyázott középre, majd egy hajszálpontos lövéssel növelte szerezte meg mai első gólját!

10:41
    Megtört a jég fehérvári oldalon! Török Patrik lövését követően HORVÁTH RICHÁRD tuszkolta át a korongot Kiss Bence lábai között! 1-1 az állás ezzel!

10:24
    Horváth Rihárd lőhetett váratlanul üresen, de a kapus védett.

09:50
    Most tud szusszanni a vendég csapat, mikor Kiss Bence kesztyűjében a korong.

09:18
    Teljesen beszorul a Miskolc, levegőhöz alig jutnak a védők.

09:01
    A kapuvasat találta telibe a fehérvári lövés!

08:24
    Kiss Patrik lőhetett közelről kapura, ám a kapus védeni tudott!

07:57
    Lendületes fehérvári támadás végén Kiss Bencének kellett védenie.

06:17
    Laczkó (Miskolc) lőtt kapura.

05:50
    Szép vendég kontrát láthattunk, de a Fehérvár hatástalanította!

04:28
    Hatalmas fehérvári helyzet maradt ki, a vendég kapus jóvoltából!

03:11
    Támad a Fehérvár, egyelőre jól védekezik a Miskolc.

02:04
    A Miskolc gólt szerzett!
    A vendég együttes szerzi meg a vezetést, Szopos Ottó passza után KARDA MILÁN juttatta előnyhöz csapatát!

Az első 2 percben technikiai problémák miatt nem tudott elindulni a közvetítés, remélhetőleg innentől minden zavartalanul fog menni.

00:01

Az EBJL 14. fordulójában a Miskolc gárdáját vendégeli a Fehérvár AV19. Ez lesz a két csapat első találkozója az év folyamán, de az előzetes latolgatások a Volán győzelmét vetítik előre. A Fehérvár vezeti csoportját, 32 ponttal, a Miskolc ugyanannyi (13) meccsen 17-et gyűjtött az ellenfelek ellen. Valamint legutóbbi négy meccsét nemcsak hogy megnyerte a Volán, de 28 ütött góllal tette mindezt. Mindez nem jelenti azt, hogy nem teszi majd oda magát a Fehérvár, hiszen az üldözőkkel szemben mindent meg kell tenni a két pont megszerzéséért.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik..

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 11. Horváth (Török), 11. Szita (Imre, Kovács), 17. Kovács (Szita), 40. Szita (Imre, Kovács), 45. Kovács (Imre, Szita) – 3. Karda (Szopos, Fazakas)