Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 7:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
7:1 (3:0, 1:1, 3:0)
HC MIKRON Nové Zámky
szombat 29.11.2014, 17:00 • Brassó • MOL Liga

Ezen az összecsapáson minden összejött a Brassónak és semmi sem sikerült az Érsekújvárnak. Az első harmadban már kiválóan megalapozta a mai győzelmét a Brassó azzal, hogy még az első szünet előtt sikerült három gólos előnyre szert tennie. Később sem álltak le a hazaiak és még az utolsó percben is sikerült gólt ütniük.

Brassó – Érsekújvár: 7-1!
    ---- (19:14:11)

60:00

59:14
    A Brassó gólt szerzett!
    VIRÁG CSANÁD adja meg a kegyelemdöfést az Érsekújvárnak. 7-1!
    Gólpassz: Mihály Árpád, Molnár Zsolt.

58:00
    A szigorúan vett hajrához érkeztünk, a győzelem sorsa már eldőlt.

55:34
    Meglehetősen egysíkú lesz a vége, PETER KLOUDA már a hatodikat lövi. 6-1!
    Gólpassz: Martin Saluga.

48:14
    Kiegészültek a csapatok.

46:14
    Pysarenko és Dubec is kiállnak bottal lökés, illetve színészkedés miatt. Négy a négy ellen jelenleg.

45:13
    PETRES MAGOR góljával minden eldől, már 5-1!
    Gólpassz: Fodor Csanád, Nagy Csaba.

43:35
    Durco áll ki a vendégektől gáncsolás miatt két percre.

41:27
    Mindkét kiállított játékos visszatérhetett, teljes létszámban a csapatok.

40:01

A Brassó egyelőre kézben tartja a találkozót, ahogy a három gólos előnyét is. Két áthúzódó kiállításunk van, emiatt négy a négy ellen kezdik majd a záró harmadot. Egyelőre semmi veszély nem fenyegeti a Brassó győzelmét.
    Brassó – Érsekújvár: 4-1, a szünet után folytatjuk!
    ----

40:00

39:27
    Kiállítás dömping ezekben a percekben. Dubec is kiáll a vendégektől szabálytalan testjáték miatt.

38:14
    A Brassótól is kimegy egy ember, Klouda gáncsolás miatt.

37:06
    Most az ellenféltől áll ki egy ember, Krajcovic, a hálóőr kap két perces büntetést gáncsolás miatt.

36:26
    Visszatérhetett Virág.

34:26
    Brassói kiállítás, Virág Csanád ül le két percre akadályozás miatt.

32:10
    Huba visszatérhetett a jégre.

30:10
    Kiáll Huba Péter a vendégektől fogás miatt.

29:30
    JAROSLAV OBSUT szerzi meg a negyedik brassói találatot! 4-1!

22:00
    Pysarenko is a kiállítás sorsára kerül akadályozás miatt, 2 percig.

21:27
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    LUBOMIR HURTAJ szépít a vendégeknek. 3-1!
    Gólpassz: Martin Frolik.

20:01

20:00

18:01
    FODOR CSANÁD háromra növeli a hazaiak előnyét, kezd komoly lenni a fór. 3-0!
    Gólpassz: Petres Magor Tivadar, Antal Zsombor.

15:54
    MOLNÁR ZSOLT duplázza meg az előnyt! 2-0!
    Gólpassz: Imecs Attila, Mihály Árpád.

13:24
    MOLNÁR ZSOLT szerez vezetést a Brassónak! 1-0!
    Gólpassz: Mihály Árpád, Filip Richárd.

11:59
    Kiegészült a Nové Zámky, ezt sem használta ki a Brassó.

09:59
    Újabb vendég kiállítás, Chrenko áll ki magas bot használata miatt.

07:18
    Kiegészült az Érsekújvár.

05:18
    Siska áll ki két percre bottal akasztásért a vendég csapatból.

00:01

Corona Brasov Wolves: Polc (Fülöp) – Péter R., Saluga, Filip, Obsut – Molnár, Pysarenko, Mihály, Han, Virág – Fodor, Antal, Imecs, Nagy Cs., Petres – János, Bálint, Péter Zs., Márton

Játékvezetők: Cosmin Toparceanu, Valentin Lascar – Sikó Levente, Keresztes Levente.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:00 - kor kezdődik és eredménykövetéssel zajlik a közvetítés..

Gólok és gólpasszok: 14. Molnár (Mihály, Filip), 16. Molnár (Imecs, Mihály), 19. Fodor (Petres, Antal), 30. Obsut (Fodor), 46. Petres (Fodor, Nagy), 56. Klouda (Saluga), 60. Virág (Mihály, Molnár) – 22. Hurtaj (Frolik)

HC MIKRON Nové Zámky: Krajcovic (Cikánek) – Podstavek, Kowalczyk, Caladi, Siska, Chrenko – Huba, Puchovsky, Hurtaj, Durco, Frolik – Baron, Domian, Stefanka, Dubec, Hrudik