Szolnoki Főiskola RKSI – Dági KSE 1:3 (vége)
20 18 25 17
Dági KSE
3
25 25 20 25
vasárnap 30.11.2014, 16:00 • Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok • Férfi röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Az első két szettet remekül kezdte a Szolnok, de a szettek végére rendre kipukkadt és ezzel a Dág nyerte azt a két játszmát. A harmadik szettet már végig uralni tudta a Szolnok és meg is nyerte, főként a remeklő Gönczinek köszönhetően. A negyedik szettben ismét fantasztikus játékot mutatott a dági Jánossy és ekkor már Krupánszki is, így simán húzta be ezt a játszmát a Dág és ezzel a meccset. A szolnokiaknál Gönczin kívül Kovács játéka emelhető még ki.

Szolnok – Dág 1:3

Köszönöm a figyelmet! (17:38:04)

0:0

17:25
    Molnár volt erőszakos a hálónál, ez pontot ért és egyben győzelmet. Megnyerte a mecset 3:1-re a Dág.