Arsenal FC – Southampton FC 1:0 (vége) | Chelsea F.C. – Tottenham Hotspur 3:0 (vége) | Everton FC – Hull City 1:1 (vége)
Sunderland AFC – Manchester City 1:4 (vége)
Sunderland AFC
1:4 (1:2)
Manchester City
szerda 03.12.2014, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Barclays Premier League

Teljesen egyértelmű mérkőzés volt, annak ellenére, hogy a Sunderland megérdemelten szerzett vezetést a 19. percben. Merthogy Agüero két perc múlva egyéni játék végén egyenlítette, és attól kezdve nagy fölényben játszott már a Manchester City.

A vezetést is megszerezték a félidő hajrájában, és a második játékrészben is többet támadtak, bár a két gólt már úgy szerezték, hogy a Sunderland a mezőnyben már képes volt kiegyenlítettebbé tenni a játékot.

Ez kevés volt a pontszerzéshez, mert a City jobb csapat, ráadásul látványos gólokat is szereztek, ezzel emelték az átlag fölé ezt a nem különösebben izgalmas meccset. (22:40:33)

90+3

90+3
    Milner a 16-os vonaláról teker ballal kevéssel a bal felső fölé!

90+2
    Clichy beadása felperdül egy védőn, de gy sem lesz veszély a dologból, felszabadít O'Shea.

90+1
    Lampard lő 25 méterről kissé balról, jó pár méterrel a kapu fölé.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Navas indul a jobb szélen ezúttal, kicsit hosszú a labda, megelőzik a védők.

89
    Navas balról cselez befelé, 25 méterről lő jócskán a kapu fölé.

88
    Milner játszik össze Lamparddal a 16-os vonalánál, de pontatlanul kapja vissza a labdát, szerelik a védők.

87
    Egy illetéktelen a pályán, áll a játék, a kamerák ilyenkor nem mutatják az esetet, fél perc szünet volt csak, folytatódik a játék.

86
    Milner beívelését fejelik ki a védők a kapu elől.

85
    5 perc van hátra a rendes játékidőből, sok jóra itt már nem számíthat a hazai csapat, a nézők szép lassan elindulnak haza...