Sport36 Komló
szerda 03.12.2014, 18:00 • Gál József Sportcsarnok, Cegléd • Magyar kupa

60
    A végeredmény tehát 27:25!!

Izgalmas végjáték volt! Nagyon gyengén kezdtek a hazaiak, 5 gólos hátránnyal fordultak. A második félidőre viszont sokkal összeszedettebb Cegléd lépett pályára, és bár a vendégek nagyot küzdöttek, meg tudták fordítani a találkozót! A meccs embere egyértelműen Országh Ádám, aki 13 gólt szerzett! Ezzel azonban a továbbjutás még nem dőlt el, visszavágó következik Komlóban!

60
    Péter Szabó kap két percet! Hazai hetes! (26:25)

60
    Fél perc van még hátra. A hazaiaknál a labda, előnyüket már csak ők adhatják le. (26:25)

57
    A vendég oldalon bemegy a ziccer, a hazaiak viszont elhibázzák! (26:25)

57
    Selymes két nagy védést is bemutat! (26:24)

56
    SZÖGI talált be a hazai kapuba! (26:24)

56
    PERISIC hatalmas gólt dob! Selymes csak beleérni tudott! (26:23)

55
    Országh védekezésben is remekel! Labdát szerez! (25:23)

Dániel Schmidt

Kommentátort keresünk a Sport36 Komló csapatának meccseihez. További információk.

Ceglédi Kézilabda Klub SE: 1 Bősz, 16 Mojsilov – 3 Országh, 5 Tóth, 7 Lászlai, 8 Hódi, 9 Hegedűs, 13 Sipeki, 17 Müller, 18 Nikolicza, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 77 Antal, 88 Bíró (Kökény István)
    Sport36 Komló: 1 Ante, 12 Kiss, 16 Selymes – 2 Radjenovic, 6 Győri, 7 Szögi, 9 Laufer, 10 Kun, 13 Péter Szabó, 18 Nagy, 19 Semikov, 22 Oszlár, 45 Hadziomerovic (Ratko Djurkovic)

Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor