6 6
Csilla Argyelán
0
2 3
szerda 03.12.2014, 16:49 • Court 5, Santiago De Chile • ITF Santiago De Chile - Copa Alto Tennis (salak)

Nagyon bekezdett a mérkőzés elején Florencia Molinero, 5:0-s vezetésre tett szert, végül 6:2-re könnyedén nyerte az első játszmát az argentin lány.

A másodikban is kiválóan kezdett Molinero, gyorsan ellépett 2:0-ra, de Csilla egyenlíteni tudott, ez 3:3-ig így is ment. Csilla következő adogatását hatalmas harc árán elvette Molinero, 5:3-nál pedig nem hibázott annak ellenére, hogy Csillának ismét voltak bréklabdái, de ezeket nem tudta értékesíteni.

A mérkőzés kulcsa éppen a bréklabdák értékesítése volt, Molineronak összesen nyolc bréklehetőségéből öt brék sikerült, míg Argyelánnak kilenc bréklabdából mindössze kettő. Ezen múlott főleg a győzelem.

Florencia Molinero – Argyelán Csilla: 2-0!
    6:2, 6:3!
    ---- (18:33:51)

Mérkőzés vége

6:3
    Florencia Molinero hozza az adogatását, 6:3-ra megnyeri a második szettet is, ezzel két játszmában búcsúztatja Argyelán Csillát. Az argentin lány jut tovább a negyeddöntőbe!

A-40
    Játszma- és mérkőzéslabdához jut Florencia Molinero.