Szolnoki Főiskola RKSI – MAFC BME 0:3 (vége)
3
28 25 25
csütörtök 04.12.2014, 19:00 • Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok • Magyar Kupa

0:0
    Az első szettben nagy hátrányból fordítva nyert szorosan a MAFC, a második játszma egyértelmű MAFC-dominanciát hozott. A harmadik szett nagyon fordulatosra sikerült, hol a fővárosiak vezettek, hol a Szolnok. 23:23 után azonban jobban koncentráltak a vendégek és megnyerték ezzel a meccset. A vendégeknél kiemelkedett Sow és Szalainak is volt több jó periódusa, a hazaiaknál Tóth szerzett sok pontot.
    Ezzel a 3:0-ás sikerrel óriási lépést tett a továbbjutás felé a MAFC, a visszavágót a jövő héten rendezik.

Szolnok – MAFC 0:3

Köszönöm a figyelmet! (20:22:32)

0:0

23:25
    Szalai nyitását nem tudta fogadni Bene. Megnyerte a meccset 3:0-ra a MAFC és közel került a továbbjutáshoz.