6 2 69
Barbora Stefkova
2
4 6 7
csütörtök 04.12.2014, 09:13 • Court 2, Tel Aviv • ITF-Tel Aviv - Israel Women's Tournament in memory of Marjorie Sherman (kemény borítás)

Hihetetlen meccset játszott a két lány... Az első szettet úgy nyert meg Anna, hogy végigvitt egy korai bréket, fogadóesélyes sem volt a cseh lánynak. A második szettben már sokkal jobban adogatott Stefkova, és talán kiismerte Anna szerváit, mert nagy fölényben játszott. A döntő szettben már 5:2-re vezetett a cseh, négy meccslabdát hárítva egyenlítette Anna, és kiharcolta a rövidítést. Ennek során négy meccslabdát tékozolt el, míg a végén Stefkova 10:9-nél a saját adogatópontját hozva nyerte meg a meccset.

Ettől függetlenül le a kalappal a 17 éves magyar lány előtt, a második kiemelt ellen meccslabdákhoz jutni is komoly fegyvertény és az ilyen mérkőzésekből is lehet tanulni. (12:02:44)

Mérkőzés vége

6:7
    Szett győztese Stefkova.

9-10
    Minibrék... az ötödik cseh meccslabda, most adogatóként.

9-9
    Ezt Anna hárítja saját adogatásból.

8-9
    És a meccslabda most a cseh lány előtt, először a rövidítésben.

8-8
    De hárítva a meccslabda... Hihetetlen.

8-7
    Hozza az adogatópontját Anna, fogadóként van meccslabdája, ez már a negyedik, ennyi volt a cseh lánynak korábban.