MKB-Euroleasing Vasas – ZTE NKK 51:79 (vége)
MKB-Euroleasing Vasas
51:79 (22:12, 34:34, 38:55)
ZTE NKK
péntek 05.12.2014, 19:00 • Vasas Sportcsarnok • Női NB I. A csoport

A mérkőzésnek vége az eredmény 51:79, nyert a vendég csapat a ZTE NKK csapata. Az első negyedben a Vasas csapata magabiztosan vezette a mérkőzést, azonban ez megdőlt akkor amikora második negyedben a vendég csapat taktikát változtatott kijöttek egész pályára védekezni. Ezzel igen csak megzavarva a hazai együttest.

Mindezek után már egyértelműen a ZTE csapata irányította kedvére a mérkőzést. Nagyon összeszokott csapat a ZTE, és ezt ma játékukkal meg is mutatták.

A mérkőzés legeredményesebb játékosai hazai oldalon: CYMMER KATARZYNA (13), HATÁR BERNADETT (10) ponttal, míg a vendég oldalon ZELE DORINA (17), MACKAY SAMANTHA (17), VELKEY KRISZTINA (17) és NAGY DÓRA (15) ponttal.

Köszönöm a figyelmet! (20:54:12)