Debreceni HK – HSC Csíkszereda 8:2 (vége) | Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 4:3 (2:1 szétlövés után) | Dab.Docler – Budapešť 7:0 (vége)
DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (1:0 szétlövés után)
Dab.Docler
7:0 (5:0, 1:0, 1:0)
UTE Újpest Budapešť
péntek 05.12.2014, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

47:48
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Somogyi centerezését még valahogy hárítja Pleszkán, de az pont az új szerzemény VILLE ESKELINEN elé került, aki közelről lőtt gólt.

Gólpassz: Somogyi Balázs.

21:53
    Galanisz Nikandrosz ment be a kapu elé és tette át a másik saroknál érkező AZARI ZSOLTOT, aki a mai napon már a negyedik gólját szerezte.

Gólpassz: Galanisz Nikandrosz és Szpessy Máté.

16:31
    A hazai csapat már az első harmadban el próbálja eldönteni a mérkőzést és kihasználja a vendégek bizonytalan védekezését ötödik alkalommal. Ezúttal is AZARI ZSOLT a gólszerző.

Gólpassz: Pozsgai Tamás.

13:00
    AZARI ZSOLT ugrott meg egy buli után, ziccerben első lövése a kapuvasat találta el, majd a kipattanót már ellőtte Pleszkán mellett.

10:04
    NATHAN MARTINE a büntetőpadról visszatérve lecsapott a korongra és ziccerben mattolta Ágoston Oivért.

07:16
    GALANISZ NIKANDROSZ növelte csapata előnyét a harmad közepén.

Gólpassz: Nejc Berlisk.

02:06
    AZARI ZSOLT vitte a pakkot egy az egyben Ágoston Olivérre és ezt a ziccert a hazai csatár nem is hibázta el.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 3. Azari, 8. Galanisz (Berlisk), 11. Martine, 13. Azari, 17. Azari (Pozsgai), 22. Azari (Galanisz, Szepessy), 48. Eskelinen (Somogyi)

Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Berlisk, Martine, Somogyi, Gröschl (C), Szappanos – Pozsgai (A), Hüffner, Szepessy, Galanisz, Azari (A) – Nagy R., Mestyán, Pavuk, Papp V., Peterdi – Hruby, Erdélyi, Eskelinen, Magosi E., Léránt.
    UTE Újpest Budapešť: Ágoston (Pleszkán) – Lindgren, Hegyi Á. Z. (A), Mihalik, Taipo, Elomo (C) – Kiss D., Sommer, Virág Cs. (A), Coleman, Gágyor – Ványi, Garbacz, Dömötör, Tóth G., Pichler – Egyed, Reiter, Szűcs.

Játékvezetők: Druga Norbert, Jozef Bachurik – Abonyi Attila, Soltész Áron