Fehérvár AV19 – UPC Vienna Capitals 4:2 (vége)
Fehérvár AV19
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
spusu Vienna Capitals
szombat 06.12.2014, 15:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Idei 27. győzelmét szerezte meg a mai napon a Fehérvár AV19 U20-as csapata! Remek csapatjátékkal, fegyelmezett védekezéssel, és jó helyzetkihasználással gyűjtötte be a két pontot a Volán, ami egyben azt is jelenti, hogy a három Bécs ellen i meccsből mind a hármat a Fehérvár nyerte ezen a héten. Az AV19 ezzel tovább növelte előnyét a tabellán üldözői előtt, a Bécs pedig maradt csoportja utolsó előtti helyén. Mostanra megköszönöm figyelmüket, legközelebb is tartsanak velünk, a viszontlátásra! (17:43:57)

60:00

59:34
    Ripityára törte ütőjét Sérpátki egy félresikerült lövést követően.

58:44
    Ügyesen bújt ki az ütközés alól Korbuly, a védő nagyot koppant a palánkon

57:54
    Kornakker véd egy éles szögből leadott lövést.

57:30
    Kapujna előtt adogat a Bécs.

56:24
    A Fehérvár kiegészült.

56:23
    Bauer tudott kiugrani, de Kornakker ezt a helyzetet is védte!

56:08
    Rajz Áron telibe lőtte Zopf sisakját, a játékvezető megállítja a játékot.

55:27
    Két ziccert is véd Kornakker Dániel, bravúros mozdulatokkal!

55:05
    Szász Norbert lövését védte Zopf!

54:24
    Nem sokkal azután, hogy végre mindkét csapat öt emberrel volt a jégen, Domink Schönwetter kiállítása után emberelőnybe kerül a Fehérvár.

52:39
    A Capitals gólt szerzett!
    Kihasználja kettős előnyét a Bécs! Hackl passza után JULIAN GROBLERCHER lőtt Kornakker kapujába!

52:26
    Kornakker vált néhány barátságos szót a bécsi támadóval védése után.

52:06
    49 másodpercig kettős előnybe kerül a Bécs, Lengyel Leventét testre ütésért 5 percre küldik ki.

51:40
    Pospisil lövését fogta Kornakker magabiztosan.

50:55
    Szász Norbert ugorhatott volna ki, a bíró azonban befújta késleltetett kiállítást: Sárpátki Tamást küldik ki testre ütésért.

50:11
    A mostani játékmegszakításkor jöhetett vissza a bécsi kapus 10 perces büntetését töltő játékos.

49:30
    Mazzag Dániel is alaposan megforgatott egy-két védőt!

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 15. Rajz (Szabó D., Szaller), 20. Szabó D. (Sárpátki, Pillók), 37. Szakácsi, 43. Lengyel (Arany) – 30. Bauer (Maxa), 53. Groblercher (Hackl)

Fehérvár AV19: Kornakker (Plesz) – Szabó D., Pillók, Reisz, Sárpátki – Vokla, Szaller, Kocsis, Szabó P., Hamvai – Arany, Lengyel, Balogh, Mazzag, Szász – Szakácsi, Sofron, Prácser
    spusu Vienna Capitals: Zopf (Haselbacher) – Hackl, Preiser, Schlögl, Groblecher, Szabad – Kotinsky, Schönauer, Bauer, Maxa, Maier – Pospisil, Pelz, Znenahlik, Nibner, Schneider