EC Red Bull Salzburg – Fehérvár AV19 6:3 (vége)
EC Red Bull Salzburg
6:3 (1:1, 1:2, 4:0)
Fehérvár AV19
vasárnap 07.12.2014, 17:30EBEL

Nem sikerül a bravúr, nulla ponttal távozunk a listavezető otthonából, ezzel megszakad a három meccs óta tartó győzelmi sorozatunk. 40 percig jól tartották magukat a fehérvári játékosok, ám az utolsó harmadban 4-0-val tette egyértelművé az erőviszonyokat az osztrák gárda.
    Szégyenkeznünk azért nem kell! (19:47:02)

60:00

58:01
    A mérkőzés utolsó kettő perce kezdődik.

55:36
    A Salzburg gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Eldől a mérkőzés! BEN WALTER üti be a pakkot Robinson feje fölött! 6-3!

Gólpassz: Daniel Welser és Kyle Beach.

54:51
    GÓÓÓL! Növeli előnyét az osztrák együttes! TROY MILAN eredményes Fahey passza után! 5-3!

Gólpassz: Brian Fahey és Ryan Duncan.

48:24
    GÓÓÓL! Először vezet ma a Salzburg! Ismét RYAN DUNCAN mattolja Robinsont! 4-3!

Gólpassz: Mathias Trattnig és John Hughes.

46:57
    Kiegészülnek a hazaiak, marad a 3-3-as állás.

44:57
    Dominique Heinrick (Salzburg) korcsolyázik le kettő percre gáncsolásért!

40:46
    GÓÓÓL! Kihasználja az emberelőnyt a Salzburg, az osztrákok ma harmadszor is egyenlítenek, a gólszerző RYAN DUNCAN! 3-3!

Gólpassz: Daniel Welser és Ben Walter.

40:01

Emberhátrányban kezdjük a záró harmadot, még 54 másodpercig lesznek többen a jégen a hazaiak.

A középső harmadot is gyors góllal kezdtük, de sajnos itt is hamar jött az osztrák egyenlítés. Nem sokkal később harmadszorra is megszereztük a vezetést, ám mos jobban koncentráltunk utána, 40 perc után tehát 3-2 az állás a Fehérvár AV19 csapata javára az éllovas Salzburg otthonában!

40:00

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik meg.

38:54
    Kovács Csaba (Volán) megy ki kettő percre bottal akasztásért!

36:37
    Kiegészülnek a fehérváriak, marad a 3-2-es vendég vezetés.

34:37
    Michael Boivin (Volán) ül le kettő percre bottal akasztásért!

30:10
    Kiegészülünk, kivédekeztük a hátrányt, továbbra sincs emberelőnyös gól a mérkőzésen.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 5. Welser (Walter, Milam), 22. Raffl (Komarek, Latusa), 41. Duncan (Welser, Walter), 49. Duncan (Trattnig, Hughes), 55. Milam (Fahey, Duncan), 56. Walter (Welser, Beach) – 2. Erdély (Kóger), 22. Marino (Kovács Cs.), 24. Bartalis (Banham)

EC Red Bull Salzburg: Hovinen (Brückler) – Trattnig, Heinrich, Latusa, Komarek, Raffl – Milam, Fahey, Duncan, Sterling, Hughes – Pallestrang, Mühlstein, Walter, Beach, Welser – Rauchenwald, Brucker, Cijan, Kristler

Vezetőedző: Daniel Ratushny

Fehérvár AV19: Robinson (Kornakker) – Boivin, Ejdepalm, LoVecchio, Sarauer, Banham – Wehrs, Szirányi, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Orbán, Varga, Benk, Erdély, Kóger – Reiter, Németh, Nemes, Magosi

Vezetőedző: Rob Pallin

Játékvezetők: Patrick Gruber – Timo Ettlmayr, Damir Rakovic