Békéscsabai – TEVA - Gödöllői RC 1:3 (vége)
Linamar - Békéscsabai Röplabda SE
1

TEVA - Gödöllői RC
3

vasárnap 07.12.2014, 16:00 • Békéscsabai Sportcsarnok • Női röplabda Magyar Bajnokság

1:3
    A Gödöllő és a Békéscsaba az elmúlt pár hét alatt már harmadszor találkozott, de ami az előző két mérkőzésen sikerült a Békéscsabának az most nem, a mérkőzést a Gödöllő nyerte.
    Az összecsapás kiélezett játékot hozott, az első szettben a hazaiak hiába dolgoztak le egy 9 pontos hátrányt, a vendégek szoros hajrában hozni tudták a végjátékot. A második felvonásra összeszedte magát a csaba, és hozni is tudta a szettet. A harmadik és negyedik szettre azonban mintha elfáradtak volna a hazaiak, több hibát is vétettek, amit a Gödöllő könyörtelenül ki is használt és megnyerte a mérkőzést.
    Ezzel a győzelmével a Gödöllő hatalmas lépést tett az alapszakasz győzelem felé. (17:56:56)

21:25
    Befejeződött a 4. szett.

21:25
    Clement a hálóba ütötte a labdát, ezzel a negyedik szettet, valamint a mérkőzést a Gödöllő nyerte!