Telekom Veszprém
37:25 (17:13)
Tatran Prešov
kedd 09.12.2014, 18:00 • Veszprém Aréna • SEHA Liga

Döcögősen indult a mérkőzés veszprémi szempontból, még kilencnél is hátrányban voltak a hazaiak. Sem elől, sem hátul nem álltunk össze rendesen, rengeteg volt a technikai hiba, az eladott labda, rontott lövés.

Aztán megnyugodott a Veszprém, sikerült négy góllal elmenni, azt végig meg is tartottuk a szünetig. A második játékrész elejét is megnyomta az "Építők", kiváló védekezési és támadási variációkat is felfedezhettünk végre a játékban. Egyedül a kapusteljesítmény volt ma az átlagosnál jóval gyengébb. Ami a gólokat illeti Nagy László egészen kiemelkedőt nyújtott, de nagyon szépen termelt Sulic, Ilic és Iváncsik is. Talán helyreáll a lelki béke a hétvégi súlyos németországi vereség után. Bár tény, hogy nem az Eperjes az igazi mérce számunkra, ez a mérkőzés a második félidőben szépre sikeredett újra, a Veszprém tartja 100%-os mérlegét a SEHA-Ligában.

MKB-MVM Veszprém – Tatran Presov: 37-25!
    ---- (19:30:27)

60
    Mérkőzés vége. (37:25)

60
    Petro nagyon sportszerűen odapöttyinti Sulic kezébe. (37:25)

60
    Időn túli szabaddobás még az Eperjes javára. (37:25)

60
    A mérkőzés utolsó perce kezdődött meg. (37:25)

59
    NAGY Laci jobb kettőben tör be és a rövid oldalon bombázott a hálóba. 6/6! (37:25)

59
    ANTL pattintja be a hetest Mikler lábai között. (36:25)

58
    LÉKAI megszerzi végre első gólját. Kínait akartak, de a mellkasáról pattant a kapuba, az is szabályos felület! (36:24)

58
    Értékesíti a hetest Tomas URBAN. (35:24)

57
    Mikler védi Antl kínai figurás lövését, de Marguc lökte, hetes. (35:23)

57
    Emberhátrányban támad a Presov, nem maradt különösebb izgalom a záró percekre. (35:23)

56
    ILIC nagyon szép, húzott lövéssel talál be Kolpak karja fölött. (35:23)

56
    Sulic harcolt ki hetest és két percet Petronak. (34:23)

56
    Tomas Urban fölé dobja a labdát. (34:23)

55
    Ruesga lő mellé, bár löktek rajta, ez most homályban maradt a játékvezető előtt. (34:23)

55
    Tomas Urban lövését Mikler tolta ki a bal alsóból. (34:23)

54
    Lékai lövése kijött Krupáról, középen RUESGA csapott le a labdára, ő már nem hibázott. (34:23)

54
    FURLAN középről szerez átlövésgólt a jobb felsőbe. (33:23)

53
    IVÁNCSIK futott be a bal szélről, végül jobbra sodródva szépen emeli át Krupát. (33:22)

Telekom Veszprém: Mikler, Alilovic – Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Ruesga, Ilic, Nilsson, Nagy L., Zeitz, Ugalde, Marguc, Chema (Rodriguez), Terzic, Sulic, Lékai
    Tatran Prešov: Krupa, Kolpak – Rabek, Krok, Kristopans, Sadovy, Radcenko, Lukas Urban, Furlan, Pekar, Tomas Urban, Cip, Antl, Petro

Játékvezetők: Cindric, Gonzurek (horvátok)