MAFC – Pécsi VSK-PANNONPOWER 72:79 (vége) | Kaposvári KK – Falco KC Szombathely 100:84 (vége) | Naturtex-SZTE-Szedeák – EGIS Körmend 93:83 (vége)
Naturtex-SZTE-Szedeák
93:83 (16:27, 42:42, 65:61)
EGIS Körmend
szombat 13.12.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Férfi NB I. A csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:46:52)

Nagyszerű meccsen remek, fontos győzelmet aratott a Szedeák a körmendiekkel szemben. Az első negyedben nagyon bennragadtak a hazaiak, de a második végére sikerült újra döntetlenre hozni a mérkőzést. A nagyszünetben az öltözőben maradó körmendiekkel szemben elhúzott a Szeged a harmadik negyed elején, s bár ekkor még vissza tudta küzdeni lőtávol közelébe magát a vasi csapat, a végén a remekül küzdő hazaiak tízpontos győzelemnek örülhettek.

40:00
    Mérkőzés vége. (93:83)

39:50
    A hazaiak már nem erőltetik az utolsó támadás lehetőségét. (93:83)

39:39
    Richards zsákol nagyot középen betörve. (93:83)

39:25
    Ciric dob még egy remek triplát. (93:81)

39:09
    Kiss viszont bedobja a maga büntetőjét. (90:81)

39:09
    Vágvölgyi dobhat kettőt technikai hiba után, de csak az első megy be. (89:81)

39:07
    Lemon tör be középen, s hazai kezekbe vándorol a lecsorgó dobása. (88:81)

38:56
    Benn van Ciric második büntetője is. (88:81)

38:56
    Burgess hibája után Ciric bedobja az első büntetőt. (87:81)

38:50
    Balaban lecsorgó labdája után Burgess ront a túloldalon tempót. (86:81)

38:25
    Lemon talál be egy gyors tempóból. (86:81)

38:14
    Benn a második is. (86:79)

38:14
    Jereminov bedobja az első büntetőjét. (85:79)

38:02
    Lemon bedobja a büntetőt. (84:79)

38:02
    Lemon eredményes, s kap még egy büntetőt is. (84:78)

37:53
    Kiss dob fontos triplát jobbról. (84:76)

37:27
    Burgess passzát Richards húzza be a gyűrű alól. (81:76)

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a EGIS Körmend csapatának meccseihez. További információk.

Naturtex-SZTE-Szedeák: 1 Mike, 5 Jereminov, 7 Molnár Bence, 8 Vágvölgyi, 9 Demeter, 10 Kiss, 11 Molnár András, 12 Balaban, 22 Ciric, 23 Kuntic, 24 Varga, 35 Révész. Edző: Nikola Lazic
    EGIS Körmend: 1 Richards, 3 Popadic, 5 Burgess, 6 Lemon, 8 Latinovic, 11 Sonyák, 13 Tóth, 14 Török, 15 Ferencz, 20 Németh, 22 Doktor. Edző: Ante Perica

Játékvezetők: Földházi, Hegedűs, Radnóti