RK Metalurg Skopje – Veszprém 22:27 (vége)
RK Metalurg Skopje
22:27 (12:13)
Telekom Veszprém
vasárnap 14.12.2014, 19:00 • Avtokomanda, Skopje • SEHA Liga

Időnként döcögött a szekér, de alapvetően a 40. perc környékén már körvonalazódott, hogy ezt a mérkőzést sem fogja ma elveszíteni a Veszprém. Az első játékrészben még jól tartotta a lépést a Metalurg Szkopje, de az MKB a második játékrész derekán vezetett már hét találattal is.

Mikler hozott egy jó átlagot a kapuban, de a védekezés különösen dicsérhető előtte. Schuch, Terzic, Sulic, Zeitz kiválóan védekeztek, támadásban főként Chema és Ilic volt elemében, a végén Nilsson is sokat hozzátett. Nem hoztunk igazán kiemelkedő mérkőzést, de amit kellett, annyit beletett a Veszprém ebbe a mérkőzésbe, hogy az utolsó percekben ne kelljen tartani az oroszlánbarlang hangulatától. Voltak nagyon szép megmozdulások a Metalurgtól is, Vugrinec és Dukic emelhetők ki és a kapus, Mitrevski.

Ezzel a Veszprém továbbra is 100%-os, a 12. mérkőzésén is győzni tud, újabb három ponttal gazdagodik a magyar csapat és fölényesen vezeti a SEHA-Ligát.

Metalurg Szkopje – MKB-MVM Veszprém: 22-27!
    ---- (20:28:01)

60
    Mérkőzés vége. (22:27)

60
    Nilsson lő fölé beállóból, lejár közben az idő. (22:27)

60
    Középről TALEVSKI szerez átlövésgólt Mikler lába alatt. (22:27)

60
    Zeitz kitűnő labdaszerzését követően Mitrevski védi Ruesga 100%-os ziccerét. Ez volt Zeitz kilencedik labdaszerzése egyébként ma. (21:27)

60
    Megkezdődött az utolsó perc a találkozón, Zeitz bejátszása nem jó Nilssonnak, akit egyébként löktek. (21:27)

59
    Talevski lövését védi Mikler, de marad a hazaiaknál a labda, visszafújták. Madzovski lő, Mikler véd! (21:27)

58
    Lassan már csak két perc lesz hátra, megvan a biztos győzelem ma is. (21:27)

58
    NILSSON szerez gyors gólt beállóból Ruesga bejátszásából. (21:27)

58
    VUGRINEC szerez átlövésgólt jobb kettőből. (21:26)

57
    Zeitz jócskán fölé bombázott jobb kettőből 10 méterről. (20:26)

57
    Eldőlt vélhetően a mérkőzés, mi sem sietünk már és a hazaiak sem. (20:26)

56
    Vugrinec bejátszása nem jó, mi pedig nem sietünk. (20:26)

56
    Nem kapkodnak a Metalurg játékosai, pedig most már siettetniük kéne a befejezéseket. (20:26)

55
    Iváncsik lövését még hárítja Mitrevski, ám NILSSON megszerzi a kipattanót a kapus elől és az üres kapuba bombáz! (20:26)

55
    Nilsson kétszer is elesett a falban védekezés közben, ezt reklamáljuk. (20:25)

55
    Még mindig oda kell figyelni, egyelőre nincs meg a meccs. (20:25)

55
    Dupla kínai figura után Vugrinec-Dukic majd VUGRINEC talál a kapuba középről! (20:25)

55
    ZEITZ jobb kettőből test mellett, talpról hatalmas bombagólt szerez villámgyors mozdulattal a léc alá. (19:25)

RK Metalurg Skopje: Mitrevski, Misovski– Ojleski, Dimovski, Vugrinec, Kosteski, Georgievski, Manaskov, Mirkulovski, Markoski, Mojsovski, Kukoski, Madzovski, Talevski, Dukic
    Telekom Veszprém: Mikler, Alilovic – Gulyás, Iváncsik G., Schuch, Ruesga, Ilic, Nilsson, Nagy L., Zeitz, Ugalde, Marguc, Chema (Rodriguez), Terzic, Sulic, Lékai