Lengyelország – Ukrajna 1:2 (vége) | Franciaország – Magyarország 4:3 (vége) | Kazahsztán – Japán2 6:3 (vége)
Lengyelország
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Ukrajna
hétfő 15.12.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • U20 Div. I/B Férfi Világbajnokság

Kihasználta az emberelőnyt a harmad elején az ukrán válogatott. Hrytsenko passzát Merezhko a kék vonalról lőtte Luba kapujába. Többet támadott ebben az időszakban a lengyel válogatott, de Zakharchenko biztos pontja volt az ukrán védelemnek. Az utolsó percekben emberelőnybe került a lengyel válogatott, de nem tudtak élni a lehetőséggel. Így marad a 2-1 az ukrán csapat javára