Hollandia – Montenegró 27:31 (vége) | Svédország – Szlovákia 31:22 (vége) | Németország – Franciaország 24:24 (vége)
Hollandia
27:31 (13:15)
Montenegró
kedd 16.12.2014, 15:45 • Aréna Zágráb, Zágráb • Európa-bajnokság

Izgalmas, és sokáig nyílt mérkőzés volt, az elején elhúzott Montenegró, de egyenlíteni tudott 10:10-nél Hollandia, és a félidő végéig két gólon tartották ellenfelüket. Majd a második félidőt jobban is kezdték, elmentek két góllal.

Erre jól reagált Montenegro, a játékrész közepétől fokozatosan elhúztak ellenfelüktől, és végül magabiztosan nyertek.

Ezzel a két ponttal Montenegro kapott esélyt az elődöntőbe jutásra, a svédek ellen már egy döntetlen is elég lehet a számukra ehhez. (17:22:33)

60
    Mérkőzés vége. (27:31)

60
    Bont ejti ki a labdát, a túloldalon is eladott, labda, ezzel már nem tudnak élni a hollandok. (27:31)

59
    KATARINA BULATOVIC átlövése a hálóban. (27:31)

59
    1 perc 15-tel a vége előtt időt kér Montenegró. (27:30)

59
    Groot átlövését védi Barjaktarovic, jöhet Montenegro. (27:30)

59
    Knezevic bejátszása pontatlan, jöhetnek a hollandok 5 az 5-ben. (27:30)

58
    Bont nem talál be a szélről, de szabálytalankodtak vele, nem fújják vissza a bírók. (27:30)

57
    KATARINA BULATOVIC talpról is betalál emberhátrányból. (27:30)

57
    Kijjebb jönnek a hollandok, vajon mire mennek ezzel? (27:29)

56
    Emberhátrányban jönnek a montenegróiak. (27:29)

56
    Lazovic kiáll. (27:29)

56
    POLMAN lő hatalmas gólt a szaggatottról, Lazovic találja el, ápolják a hollandot. (27:29)