Kazahsztán – Franciaország 3:1 (vége) | Magyarország – Ukrajna 3:4 (1:2 szétlövés után) | Lengyelország – Japán2 5:3 (vége)
Kazahsztán
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Franciaország
szerda 17.12.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • U20 Div. I/B Férfi Világbajnokság

A harmadik harmadban magasabb sebességre kapcsoltak a csapatok, és mindkét kapu folyamatos veszélynek volt kitéve. A harmad felét elhagyván Savitski szerzett gólt , ezzel 2 gólosra növelve a kazah előnyt. A francia csapat fáradni látszott már, de még ekkor is folyamatos veszély alatt tudták tartani Volosenko kapuját. A kazah válogatott ezzel a győzelemmel továbbra is 100%-os. (14:55:11)

60:00

59:49
    Tilos felszabadítás, bedobás a francia harmadban. Visszahozzák a kapusukat a franciák

58:50
    Crinon lövése pattan le egy védőről

58:01
    A francia csapat lehozza kapusát

57:04
    Ville passzolt a kapu elé érkező Douaynak, de a csatár kapu mellé lövi a korongot

40:01

A második harmad ott folytatódott, ahol az első abbamaradt. Több nagy helyzetet alakítottak ki a csapatok a harmad első felében, de gólt nem sikerült lőniük. Ezen a meccsen eddig nem dominálnak a kazah válogatott tagjai, egyenrangú ellenfél eddig a francia válogatott. A harmad felénél adódott az első nagyobb lehetőség amikor is Mikhailis lépett ki egyedül, de Garnier bravúrral fogta a próbálkozást. A 34. percben Leclerc egy lecsorgó korongot ütött Volosenko kapujába. A harmad hátralevő részében meddő kazah fölény mutatkozott, amiből is Asetov megszerezte a vezetést a kazah válogatottnak.

40:00

39:34

Gólszerző: ASETOV ALIKHAN
    Gólpassz: Kinstler Ivan

Kinstler ment el a jobb oldalon, majd passzolt Kinstlerhez aki Garnier jobb vála felett szerezte meg a vezetést a kazah válogatottnak

Gólszerző: LECLERC GUILLAUME

Leclerc egy lecsorgó korongra csapott le a kapu előtt, majd ütötte Volosenko mellett a kapuba

32:17
    Tilos felszabadítás, bedobás a kazah harmadban

31:30
    Mikhailis lépett ki egy koronggal és vezethette egyedül Garnier kapujára. Garnier a lepkéssel bravúrral védte a próbálkozást

23:42
    Korolinsky szerez korongot a francia kapu előtt, de lövését Garnier hárítja bravúrral

22:01
    Mezhebitski kékvonalas lövése kerüli el Garnier kapuját

21:01
    Presnov lövése megy el keresztbe a kapu előtt

20:01

Nagy iramban kezdték a csapatok a harmadot. Mindkét kapusnak már az elején igen sok dolga akadt. Majd emberelőnybe került a francia válogatott de nem tudták kihasználni az előnyt, ugyanúgy a kazah válogatott sem mikor előnybe került. A harmad felétől kicsit fölénybe kerül a francia válogatott, de csak helyzetekig jutnak. Egy esetben Bozon marad a kapu előtt egyedül, Volosenko is verve volt már, de kapu mellé húzta a korongot. A harmad hátralevő részében mindkét kapu többszőr forgott veszélyben. Majd a harmad vége előtt 1 perccel megszerezte a vezetést, a kazah válogatott Shestakov révén

20:00

18:57

Gólszerző: SHESTAKOV ARKADI
    Gólpassz: Savitski Kirill

Savitski passzolt a középen üresen álló Shestakovhoz, aki egy állítás után Garnier bal válla felett szerzi meg a vezetést a kazah válogatottnak

15:01
    Bozon egyedül marad a kapu előtt, de Volosenko mellett a kapu mellé húzza a korongot

13:45
    Faura kékvonalas lövését Volosenko rúgja oldalra

12:45
    Asetov viszi be a harmadba, majd takarásból leadott lövése megy el a kapu mellett

11:51

10:58
    Nem alakul ki helyzet ezekben a percekben egyik oldalon sem, kicsit csapkodóvá vált a játék ezekben a percekben