Kazahsztán – Franciaország 3:1 (vége) | Magyarország – Ukrajna 3:4 (1:2 szétlövés után) | Lengyelország – Japán2 5:3 (vége)
szétlövés vége (1:2)
Magyarország
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
Ukrajna
szerda 17.12.2014, 16:30 • Papp László Sportaréna • U20 Div. I/B Férfi Világbajnokság

A szétlövésben Luhovy belőtte, Erdély kihagyta a büntetőt,így ukrajna gazdagott 2 ponttal, míg a magyar csapat 1 pontot kapott.
    A mérkőzés képe alapján a magyar válogatottnak a rendes játékidőben meg kellett volna nyernie a mérkőzést, de egy védelmi hibának köszönhetően ismét a 3. harmadban egyenlített az ellenfél. A hosszabbításban nem született döntés, így a büntetőlövések döntöttek, ahol is Luhovy győztes találatával az ukránok megszerezték a győzelmet (18:59:32)

Szétlövés kezdete.

A hosszabbításban szinte csak magyar helyzetet láthattunk, de gól nem született, így büntetőlövések következnek

A hosszabbítás elkezdődött.

A harmadik harmadban több helyzet alakult ki mindkét kapu előtt, de a kapusok remekül hárítottak minden próbálkozást. Több emberelőnye is volt mindkét csapatnak, de ezekkel sem tudtak mit kezdeni. Az 55. percben emberelőnyben játszhatott az ukrán válogatott, amit Tymchenko révén ki is használtak. A harmad hátralevő részében már nem változott az eredmény, így a magyar válogatott másodszor is hosszabbításos mérkőzésre kényszerült.

Gólszerző: Kuzmyk Sergi

Kuzmyk passzolt a kapu előtt álló Tymchenkohoz, akinek a félig üres kapuba kellett csak továbbítania a korongot

40:01

A játék képe továbbra sem változott a második harmadra. A magyar csapat rendre alakította ki helyzeteit, míg az ukránok inkább kontrákra építettek. Majd a 37. percben egy védelmi hibát kihasználva, Tymchenko csapott le egy korongra a magyar harmadban, majd Arany válla felett lőtte az egyenlítő találatot. Az utolsó percekben több magyar helyzet is kialakult, amiből az egyiket Vincze értékesítette.

Gólpassz: Kocsis Ferenc, Szaller Márk

Kocsis passzolt Vinczéhez a kapu közelébe, amit a csatár Zakharchenko mellett lőtt a kapuba

36:39

Eladta a korongot a magyar válogatott a saját harmadjában. Tymchenko pedig köszönte szépen és egyedül tört kapura, majd Arany válla felett kilőtte a jobb felső sarkot

20:01

A magyar csapat rögtön a harmad elején magához ragadta a kezdeményezést, és beszorította az ukrán válogatottat a harmadjába. Majd kettős előnybe került a válogatott, és Vincze révén meg is szerezte a magyar válogatott a vezetést a 6. percben. A harmad felénél ismét emberelőnybe került a magyar válogatott, és most Vincze volt az előkészítő, Erdély pedig a kapu előtt ért bele a lövésbe, ami így Zakharchenko kapujában kötött ki. Az első ukrán lövést a 11. percben jegyezhettük fel. Az utolsó percekben kettős előnybe került az ukrán válogatott,amit Kuzmyk révén ki is használtak.

20:00

19:04

Gólszerző: KUZMYK SERGI
    Gólpassz: Naida Pavlo, Andreikiv Vitali

Naida lövése még kijön Aranyról, pont Kuzmyk elé pattan, aki a félig üres kapuba továbbítja a korongot

Gólpassz: Vincze Péter, Reisz Áron

Vincze kékvonalas lövésébe Erdély teszi bele az ütőjét a kapu előtt. A korong Zakharchenko lábai közt jut a kapuba

Gólpassz: Erdély Csanád

Felállt kettős előnyben a magyar válogatott. Majd jobbszélről Erdély passzolt a középen álló Vinczéhez, aki lopta a távolságot, majd óriási gólt lőtt Zakharchenko válla felett