Ukrajna – Japán2 3:1 (vége) | Kazahsztán – Magyarország 3:1 (vége) | Franciaország – Lengyelország 3:4 (vége)
Kazahsztán
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Magyarország
csütörtök 18.12.2014, 16:30 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • U20 Div. I/B Férfi Világbajnokság

A harmad elején beszorul a magyar válogatott, de hősiesen kivédekezik az emberhátrányt. Majd egy újabb emberhátránynál Savitski szerzi meg a vezetést a kazah válogatottnak. A harmad hátralevő részében mindent megpróbált a magyar csapat az egyenlítésért, de nem sikerült. Majd a vége előtt nemsokkal Shestakov szerez még gólt.
    A kazah válogatott ezzel a győzelmével megnyerte csoportját, így jövőre egy divizióval feljebb játszhatnak, míg a magyarok szombaton a japán válogatottal játszanak ki-ki mérkőzést a bentmaradásért. (18:39:20)

60:00

59:43
    Kazahsztán gólt szerzett!

Gólszerző. SHESTAKOV ARKADI
    Gólpassz: Mikhailis Nikita

Shestakov ment el a jobbszélen, senkitől sem zavartatva, majd a kapu elé fordulva, Kornakker mellett kilőtte a jobb sarkot

Gólpassz: Ibraibekov Madiar

Ibraibekov passzolta a korongot a jobb sarokba Savitskinek, aki felkanyarodott a kapu elé, és Kornakker jobb válla felett lövi a kazah vezető gólt

47:06
    Terbócs büntetése 2 perc gáncsolásért

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 20. Mikhailis (Ibraibekov, Stepanenko), 48. Kinstler (Ibraibekov), 60. Shestakov (Mikhailis) – 23. Szabó D. (Galló, Terbócs)

Kazahsztán: Volosenko (Sevidov) – Gorozhaninov, Zinchenko, Korolinski, Grents, Presnov – Ibreibekov, Stepanenko, Shestakov, Mikhailis, Savitski – Mezhebitski, Nenakhov, Asetov, Kinstler, Kiselyov – Ryspayev, Stukalov, Yadryshnikov, Neznamov
    Magyarország: Kornakker (Arany) – Stipsicz, Láday, Erdély, Kocsis, Vincze – Szaller, Szabó K., Szabó D., Keresztúry, Galló – Vokla, Reisz, Terbócs, Hamvai, Tóth – Garát, Hruby, Mazzag

Játékvezetők: Toppel, Aasum, Smeibidlo