Lengyelország – Kazahsztán 3:6 (vége) | Japán2 – Magyarország 5:1 (vége) | Franciaország – Ukrajna 1:0 (vége)
Lengyelország
3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
Kazahsztán
szombat 20.12.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • U20 Div. I/B Férfi Világbajnokság

A 46. percben Grents 2 gólosra növelte a kazah előnyt. Innentől kezdve a kazah csapat kicsit visszaállt, így nagyobb teret hagytak a lengyeleknek, akik több helyzetet is kialakítottak. A kazah csapat kontrákra épített, illetve látszott rajtuk már, hogy a mérkőzés végét várják.Az 57. percben még Mikhailis szerez gólt. Ezzel a győzelemmel a kazahok veretlenül nyerték meg a csoportot, és teljesen megérdemelten jutottak egy osztállyal feljebb. (15:05:02)

Gólpassz: Ibraibekov Madiar

Ibraibekov passzolt a jobb szélre Mikhailisnek, aki kapásból lőtt a kapuba a jobb szélről

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 2. Kisielewski (Wasinski), 28. Wronka (Sawicki), 34. Fraszko (Wronka, Jaskiewicz) – 4. Mikhailis (Shestakov), 6. Shestakov (Mikhailis, Asetov), 33. Mikhailis (Alexandrov, Asetov), 37. Stepanenko, 46. Grents (Presnov, Korolinski), 57. Mikhailis (Ibraibekov)

Lengyelország: Luba (Kieler) – Gazda, Jaskiewitz, Wronka, Fraszko, Sawicki – Krawczyk, Horzelski, Krzemien, Sikora, Malicki – Wsol, Musiol, Kisielewski, Jaworski, Wasinski – Kafel, Nahunko, Goscinski, Skrodziuk, Wanat
    Kazahsztán: Sevidov (Volosenko) – Ibraibekov, Stepanenko, Shestakov, Mikhailis, Asetov – Gorozhaninov, Alexandrov, Korolinski, Grents, Presnov – Mezhebitski, Nenakhov, Yadryshnikov, Neznamov, Kiselyov – Ryspayev, Stukalov

Játékvezetők: Toppel, Badyl, Soós