UVSE-Hunguest Hotels - FTC 11:12 (vége) | DVSE - Racionet Honvéd 4:13 (vége)
Kaposvári VK - A-HÍD OSC-Újbuda 8:12 (vége)

8:12

(0:4;2:4;3:2;)

szombat 20.12.2014, 19:00 • Kaposvár, Városi Fürdő • E.ON Férfi OB I

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 19:00 - kor kezdődik..

A bajnokság jelenlegi szakaszában második OSC-Újbuda csapata látogat szombaton este Kaposvárra ahhoz a kaposvári gárdához akik az elmúlt három fordulóban nem tudtak győztesen kijönni a medencéből. A vendégek kispadján az egyik legjobb magyar edző Dr Vincze Balázs irányítja a csapatot. Kilenc győzelem mellett mindössze egyszer szenvedtek eddig vereséget.
    A Kaposvári VK célja nem lehet más, megállítani a vendégek remek szériáját, és győzelemmel vonulni a karácsonyi ünnepekre.
    Így ünnepek előtt remek mérkőzésnek ígérkezik a szombat esti összecsapás, aki teheti látogasson el a kaposvári uszodába. Aki viszont már lázasan készülődik, vagy nem lehet ott az velünk online élében követheti a mérkőzés alakulását.

A kaposvári és a fővárosi csapat sorakozott fel a medence partjára, majd a kézfogások után kezdődik a mérkőzés.

A kaposváriak fehér, míg a vendég OSC kék sapkában száll medencébe.

A ráúszásnál a kaposváriak hozzák el a labdát.

6.00
    Az első lövés visszakerül a kaposváriakhoz, jöhet a következő támadóidővel a Kaposvár.

6.00
    Szécsi véd, majd hozza játékba a társait.

5.00
    Bisztricsányi véd a bal alsó saroknál.

5-00
    Nem jó a fővárosi bejátszás, megszerzi Szécsi.

5.00
    Elveszti a Kaposvár is a labdát, nem jó a centerezés.

4.00
    DECKER ÁDÁM az első vendég gól szerzője. 0:1

4.00
    Vindisch találja el a felső kapufát

4:00
    Kiállítás a Kaposvárnál , majd közben egyből időt kér Vincze Balázs.

1:00
    Vitalo nem tud a labda közelébe férkőzni.

1:00
    JUHÁSZ ZSOLT lövi a a negyedik gólt, átemeli Szécsit . 0:4

Az utolsó támadást a kaposváriak vezethetik, de nem tudnak élni a lehetőséggel.

Ezzel ér véget az első negyed, a kaposváriak nem tudtak gólt szerezni, ez mindenképp meglepetés a hazai szurkolóknak.

Kezdődik a második negyed.

A ráúszásnál a kaposváriak kapják a labdát, nem kellett befejezni a ráúszást.

8:00
    Centerben nem tudja megjátszani a labdát, megszerzik a vendégek.

8:00
    Brguljan lövi el messziről, de sarokdobás következhet

7:00
    Surányi bejátszását szerzik meg az OSC játékosai.

7:00
    KEVIN GRAHAM lövi el a jobb oldalról olyan 9 méterről, ami a bal felsőben köt ki. 0:5

6:00
    Kiállítás a z OSC-nél az emberelőnyt azonban Vindisch lövi fölé.

6:00
    FElúszásnál szabálytalankodnak, így ismét jöhet a Kaposvár.

5:00
    HEGEDŰS GÁBOR mattolja ismét Szécsit, már-már kezd súlyosbodni a helyzet kaposvári részről. 0:6

4:00
    Juhász Zsoltot állítják ki, emberelőny a Kaposvárnak, de nem tudják kihasználni.

4:00
    Parezanovic áll ki , de a vendégek is elpuskázzák az előnyt.

3:00
    Ötmétereshez jut a Kaposvár, Kovács Gábort állítják ki, majd követ el faultot.

3:00
    BERTA JÓZSEF szerzi büntetőből az első kaposvári gólt. 1:6

2:00
    GÓR NAGY MIKLÓS veri be balról a jobb felsőbe. 1:7

2:00
    Sántavy lövi el, de nem pattan ki a labda, jöhetnek ismét a hazaiak.

1:00
    BERTA JÓZSEF lövi át a falat, szerzi a csapat és önmaga második gólját. 2:7

1:00
    Graham lövését védi bravúrral Szécsi.

1:00
    Prikidánovicsot állítják ki, majd ismét időt kér Vincze Balázs. Az előbb ez a húzása bejött, gólt tudtak szerezni belőle.

1:00
    GÓR NAGY MIKLÓS ismét kihasználja az emberelőnyt, egy bejátszást húz be a rövid sarokba. 2:8

1:00
    A távoli lövés után kipattan a labda, amit Graham szerez meg.

Hat -hat a kiállítások aránya, ebben egyenlő az állás, azonban míg a vendégek ebben a játékrészben is négy gólt szereztek a kaposváriaknak is sikerült kétszer betalálni. Így nem lehet szoros az eredmény, magabiztosan vezet az Újbuda OSC csapata.

7:00
    SÁNTAVY MÁTÉ lövi el Bisztricsányi mellett középről, így sikerül szépíteni a hazaiaknak. 3: 9

7:00
    Szécsi szerzi meg a bejátszást.

7:00
    A Kaposvár is elveszti a labdát, így oda a támadás lehetősége.

6:00
    Bisztricsányi szerzi meg a labdát, majd megpróbálja a kint lévő Szécsi fölött eldobni a labdát, de egy picit pontatlan a kísérlete.

5:00
    BUNDSCHUH ERIK lövi el messziről, ami Szécsi mellett vágódik a kapuba. 3:10

5:00
    Kiállítás a vendégeknél Brguljan áll ki

5:00
    Nem tudja kihasználni az előnyt a Kaposvár, azonban egyből megindul Brguljan, de nem tudja átejteni Szécsit.

4:00
    KOVÁCS OLIVÉR lövi el jobbról, ő szerzi a szépítő találatot 4:10

4:00
    Kiállítás a Kaposvárnál, Prikidánovicsot állítják ki.

A megszokott reakció sem marad el, Vincze Balázs kér időt egyből.

4:00
    Az emberelőnyt nem sikerült kihasználni a Kaposvár kivédekezte a támadást.

3:00
    Feremy próbál meg egy csavart lövést, de erőtlen a kísérlet

2:00
    Szécsi védi Juhász lövését.

Fekete Szilveszter is időt kér, hogy ne teljen a felúszással az idő.

1:00
    Szécsi hozza játékba a labdát , majd megjátssza ÁGNER ZOLTÁNT, aki belövi az ötödik kaposvári találatot. 5:10

A harmadik negyedet megnyerte a Kaposvár, igaz ez kevés az még az üdvösséghez, de egy pici fejlődés a hazai játékban.

Az utolsó játékrész elején a vendég csapat hozza el a labdát.

7:00
    Berta védekezik jól, így jöhetnek a kaposváriak.

7:00
    OLIVER VIKALO csökkenti a hátrányt egy jobb oldali lövéssel.6:10

6:00
    Időt kér a Kaposvár, megpróbálják rendezni a sorokat és szorossá tenni a véghajrát.

5:00
    Emberelőnyben a Kaposvár, de Parezanovic lövése a kapufán csattan.

5
    Keményen védekeznek a kaposváriak, meg is szerzik a bejátszást a vendégek elől.

5:00
    KOVÁCS GÁBOR lövi ki a hosszú sarkot, így növelik az előnyüket a vendégek. 6:11

5:00
    Surányi lövését védi Bisztricsányi, sarok dobás következik.

4:00
    Vindisch lövését blokkolja Gór-Nagy

4:00
    Jöhet a Kaposvár, egy nem jól elvégzett szabaddobás után.

4:00
    Surányit szórják ki egy visszaúszás után, cserével végleg kimegy a kaposvári játékos.

3:00
    BRGULJAN DRASKO lövi el előnyben, ami Szécsi kapujában köt ki. 6:12

2:00
    Vindisch lövése gyenge, könnyedén védi Bisztricsányi.

2:00
    Hegedűs kapja centerben, de nem tudja megfogni a labdát, így nem is tudja kapura lőni.

2:00
    MIHAILO PAREZANOVIC lövi el balról, a labda pedig Bisztricsányi mellett a kapuban köt ki. 7:12

2:00
    Berta lövése csattan a kapufán.

1:00
    BERTA JÓZSEF lövi el a saját lövése után kipattant labdát, de ez már sikeres volt, így megvan a nyolcadik találat 8:12

1:00
    Sántavy sérül meg, helyette Kovács Olivér jöhet a medencébe.

1:00
    Jeremy Davie próbálja átejteni a vendég kapust, de nem jó a kísérlet.

Egy kis csetepaté a mérkőzés végére , két vendég játékos egy kaposvári áll ki cserével végleg, de ennek már nincs jelentősége.

Simán nyert a vendég OSC csapata a kaposvári fürdőben. Az elején el tudtak húzni a hazaiaktól, amit a mérkőzés végéig meg is tartottak. Igazolódott a papírforma, nem történt az év utolsó hazai meccsén meglepetés.
    A kaposváriak végig szaladtak az eredmény után, de nem tudták a hátrányt ledolgozni. Megérdemelten nyert a DR Vincze Balázs edzette fővárosi gárda, így ott marad az élmezőnyben.
    A kaposváriaknak nem sikerült a negyedik meccsen sem győztesen kijönni a medencéből, így egy kicsit csalódottan fejezték be az idei évet. (20:18:43)