Marso Nyíregyházi KK – Jászberény KSE 91:95 (vége) | Atomerőmű SE – EGIS Körmend 88:79 (vége) | Soproni Sördögök – MAFC 97:83 (vége)
Atomerőmű SE
88:79 (28:19, 46:39, 69:61)
EGIS Körmend
szombat 20.12.2014, 18:00 • ASE csarnok • Férfi NB I. A csoport

Ha a vártnál nehezebben is, de nyert az ASE.

Az utolsó percig kiélezett mérkőzés volt, de a végén a jobb egyéni teljesítmények döntöttek. A körmendiek az utolsó negyedre talán fejben egy kicsit elfáradtak, hisz szinte egész mérkőzésen az ASE után loholtak.

Köszönöm a figyelmeteket, tartsatok velünk legközelebb is! (19:43:27)

40:00
    Mérkőzés vége. (88:79)

39:55
    Baki passzából Szabó szerez még kosarat. (88:79)

39:51
    Jones zsákol. (86:79)

39:43
    Dugat mindkét büntetője jó. (84:79)

39:43
    Popadic faultól. Dugat dobhat kettőt. (82:79)

39:40
    A paksiak időt kérnek. (82:79)

39:40
    Jones szabálytalankodik Richards ellen. A büntetőket értékesíti. (82:79)

39:31
    Kovács Ákos tör be és szerez kosarat. (82:77)

39:00
    Megkezdődik az utolsó perc. (80:77)

38:37
    Lemon dob duplát. (80:77)

38:25
    A körmendiek megint időt kérnek. (80:75)

38:14
    Richards 4. személyi hibája. Jones dobhat büntetőket. Mindkettőt bedobja. (80:75)

38:03
    Támadóhibát fújnak Richardsnál. (78:75)

37:45
    Dugat zsákol hatalmasat. (78:75)

37:22
    Jones ellen fújnak. Richards faulttal együtt szerez kosarat. A bírókat nagyon nem szeretik Pakson. Jó a büntető is. (76:75)

37:13
    Szabó Zsolt végez takarítói munkát. (76:72)

36:53
    Jones az első büntetőjét kihagyta, de a második már jó. (76:72)

36:53
    Török kipontozódott. Jones ellen szabálytalankodott. Jöhet 2 büntető. (75:72)

Pető József

Kommentátort keresünk a EGIS Körmend csapatának meccseihez. További információk.

Atomerőmű SE: Szabó, Kovács, Eilingsfeld, Dugat, Gulyás, Jones, Baki, Tóth, Miholics, Markovic, Antóni, Gomola
    EGIS Körmend: Richards, Molnar, Popadic, Burgess, Lemon, Latinovic, Sonyák, Tóth, Török, Ferencz, Doktor, Németh

Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Gorka Szabolcs, Gál János
    Negyedek: 28:19, 18:20, 23:22, 19:18