Pénzügyőr SE – Fino Kaposvár 0:3 (vége) | SZESE- Győr – Dunaferr SE 3:1 (vége)
24 25 25 25
Dunaferr SE
1
26 23 21 20
szombat 20.12.2014, 17:00 • Egyetemi edzőcsarnok, Győr • Férfi röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Ahogy a beharangozóban is írtuk, érződött, hogy ez a mérkőzés izgalmas lehet, nem is csalódtunk. A SZESE már az első játszmában is szettlabdákhoz jutott, de az így is elvesztett szett után egyértelműen jobban játszottak, jobban is akarták a sikert és négy szoros játszmában teljesen megérdemelten aratták első győzelmüket.

25:21
    Szűcs ejtése széles, vezetnek a hazaiak.

0:0
    A férfi röplabda NBI 14. fordulójában az utolsó helyen álló SZESE-Győr a nyolcadik helyezett Dunaferr csapatát fogadja.

A hazaiak eddig minden mérkőzésüket elveszítették, nagyon rájuk férne már legalább egy pontszerzés, és erre talán halvány esélyük lesz is ma este.

A Dunaferr négy győzelemmel rendelkezik eddig, és egy döntő szettes vereségük van, ami összesen 13 pontot ér. A tavalyi negyedik helyezésüktől azonban így is messze vannak, fontos lenne számukra egy győri győzelem.

A SZESE csapata az utóbbi időben a vereségek ellenére is javuló formát mutat, két hete odahaza szoros szettekre kényszerítették az éllovas Kaposvárt is, ha ezt az arcukat mutatják ma is, akkor izgalmas mérkőzés lehet ebből.

SZESE- Győr: 1 Albert, 2 Szamosi, 4 Szántósi, 7 Gyuris, 10 Máté, 11 Takács, 12 Bertók, 13 Jónás, 14 Csábi, 16 Cziczó, 19 Vadász
    Dunaferr SE: 16 Guzmics, 18 Stefanovics, 15, Bohnicsek, 17 Kun, 14 Kiss, 8 Szabó, 6 Tar, 3 Kholman, 7 Kalmár, 2 Szűcs, 13 Hatvany, 12 Gebhardt, 5 Sárik