DVTK Jegesmedvék – Debreceni HK 5:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Debreceni HK
vasárnap 21.12.2014, 19:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Mindhárom harmadot egy góllal nyerte meg a Miskolc, így a győzelem jogosságához kétség sem férhet. Már négy gólos is volt a hazai előny, a harmadik harmad elejét nagyon megnyomta a hazai csapat, azzal végképp eldöntötte a győzelem sorsát.

Miskolc – Debrecen: 5-2!
    ---- (21:15:11)

60:00

57:42
    A Debrecen gólt szerzett!
    KÖNCZEI ÁRON szépít a meccs hajrájában. 5-2!
    Gólpassz: Artyom Vaszjunyin.

56:31
    Nem olyan egyszerű a helyzet. Sagert 5+20 percet kap végleges fegyelmivel durva játék miatt (bunyó), ugyanezt kapja Kaskov a debreceni csapatból, 5+20, végleges fegyelmivel.

56:31
    Miskolci kiállítás, Sagert két percre távozik a büntetőpadra testre ütés miatt.

56:00
    Az utolsó négy perchez érkeztünk, a Debrecen már nem tud újítani, a Miskolcnak pedig nem kell már törnie magát.

51:55
    Kiegészült a Miskolc, nem tudta kihasználni ezt az előnyt sem a Debrecen. A mérkőzés vélhetően eldőlt, nagyon kevés idő maradt arra, hogy négy gólt szerezzenek a vendégek.

49:55
    Miskolci kiállítás, két percig pihen gáncsolás miatt Dudas.

47:41
    A Miskolc gólt szerzett!
    ROCZANOV DEZSŐ találatával már 5-1!
    Gólpassz: Ritó László.

46:00
    Telik az idő, ez a Miskolcnak kedvez, őrzi a hazai csapat három gólos előnyét.

42:17
    Mielőtt lejárt volna a kiállítás, nyolc másodperccel előtte HAJÓS ROLAND vélhetően eldönti a találkozót. 4-1!
    Gólpassz: Tóth Adrián, Tyler Metcalfe.

40:25
    Rögtön egy debreceni kiállítás a kezdést követően. Csíki Zoltán száll ki testre ütés miatt két percre.

40:01

A második harmadot is egy találattal nyerte a Miskolc. Már három góllal is vezettek a hazaiak, Kaskov szépítése még visszahozta a reményt a Debrecennek.

Miskolc – Debrecen: 3-1, a szünet után jövünk a harmadik harmaddal!
    ----

40:00

34:41
    Kiegészült mindkét együttes. Öt az öt ellen támadhatnak.

32:41
    Testre ütés miatt kettős kiállítás. Metcalfe a hazaiaktól, Emelianov a vendégektől száll ki két percre.

31:11
    DANIL KASKOV gyorsan kihasználja ezt az emberelőnyt, szépít a Debrecen! 3-1!
    Gólpassz: Dusán Sijka, Ladányi Balázs.

Gólok és gólpasszok: 19. Dansereau (Dudas, Tóth), 28. Dansereau (Cohen, Becze), 30. Becze (Metcalfe, Cohen), 43. Hajós (Tóth, Metcalfe), 48. Roczanov (Ritó) – 32. Kaskov (Sijka, Ladányi), 58. Könczei (Vaszjunyin)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Bálizs) – Boyle, Metcalfe, Cohen, Becze, Dudas – Gőz, Hajós, Tóth, Dansereau, Dósa – Sagert, Nagy K., Láda B., Vojtkó – Popovics, Roczanov, Szilágyi L., Ritó, Budai
    Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Dancsfalvi, Berta Á., Vaszjunyin – Ladányi B., Sadikov, Kurilyuk, Kaskov, Sijka – Hári, Könczei, Wéber, Tanka, Tőkési – Prakab, Barabás, Demensin

Játékvezetők: Vladimir Babic, Kincses Gergely – Váczi Dávid, Vas Mátyás