KK Metalac Valjevo – Szolnoki Olaj KK 72:65 (vége)
Szolnoki Olaj KK
hétfő 29.12.2014, 20:30 • Hala Sportova • Adria Liga

Valjevo pontszerzői: Malesevic 13, Kutlesic 7,Otasevic 0, Majstorovic 12, Jevtovic 12, Josilo 14 , Ljubicic 0, Rakicevic 4, Radulovic -, Todorovic 6, Dundjerski 4

Szolnok pontszerzői: Keller 0, Sztajkovszki -, Wittmann 1, Vojvoda 18, Báder 13, Somogyi 0, Brkic 2, Milosevic 11, Mándoki -, Gipson 20 (22:21:43)

Az utolsó negyedet nagyon elrontotta a Szolnok és ezt kihasználva a Metalac megnyerte a mérkőzést. Végig az Olajnak a kezében volt a meccs, de a vége nagyon rosszul sikerült. A mezőny két legjobbja Vojvoda és Gipson volt, azonban ez nem volt elég a sikerhez. Az utolsó negyedben remeklő valjevói hármas, Josilo, Jevtovics és Majstorovics eldöntötte a találkozót. Nagyon rosszul dobták a triplákat, de az utolsó 10 percben rendre bedobták a hármasokat és ezzel nyertek a hazaiak.
    A 15. forduló után így mindkét gárda 6:9-es mutatóval áll az Adria ligában.

Metalac Valjevo – Szolnoki Olaj 72:65

40:00
    Mérkőzés vége. (72:65)

39:55
    BÁDER duplája jó. (72:65)

39:46
    DUNDJERSKI mindkét büntetőjét bedobta. (72:63)

39:45
    Báder hibázott közelit. (70:63)

39:25
    KUTLESICS az utolsó pillanatban bedobott egy triplát. (70:63)

39:07
    GIPSON emberről dobott egy triplát. (67:63)

38:57
    Lejárt a hazaiak támadóideje. (67:60)

38:21
    Milosevics lepördülés után rábodta közelről, de ez sem ment be. (67:60)

37:43
    Kettőből egy büntetőt dobott be GIPSON. (67:60)

37:34
    MAJSTOROVICs középről bedobott egy triplát. (67:59)

37:09
    VOJVODa bedobta két büntetőjét. (64:59)

36:56
    Újabb labdavesztés után JOSILO gyorsindításból betalált. (64:57)

36:15
    Báder nem tudta átvenni a passzt. (62:57)

35:54
    Milosevics adta el a labdát és KUTLESICS fejezte be lerohanással az akciót. (62:57)