Magyarország – Ausztria 3:1 (vége) | Csehország – Szlovákia 3:2 (vége) | Magyarország – Ausztria 3:1 (vége)
Magyarország
3
25 16 25 28
Ausztria
1
15 25 16 26
hétfő 29.12.2014, 11:30 • Bujtosi Szabadidő Csarnok - Nyíregyháza • Felkészülési mérkőzések (U20)

0:0
    18:30-tól a döntőbejutásért megismétlődik ez a meccs! (13:57:32)

0:0
    Jönnek délután az elődöntők, és a magyar csapat újra az osztrák csapattal mérkőzik meg, hiszen mi a 2. helyen, ők a 3. helyen végeztek a csoportban. A másik mai meccs is megismétlődik, mert a hibátlan csehek fogadják a 3 vereséges szlovákokat.

Időpontot hamarosan írunk délutánra!

0:0
    Nagy harc volt a végén, és a döntő szettben pedig bármi lehetett volna. De nagy hátrányból fordítottunk a 4. szettben és a végén jól koncentrálva behúztuk a meccset!
    Hullámzóan játszottunk, ahogy azt az eredmény is mutatja, de a jobb csapat nyert.