Magyarország – Magyarország 2:6 (vége) | Ukrajna – Magyarország 4:2 (vége) | Magyarország – HC Slovan 3:5 (vége)
Magyarország
3:5 (0:1, 1:3, 2:1)
HC Slovan Bratislava
hétfő 29.12.2014, 20:00 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • Felkészülési mérkőzés (U18)

Későn ébredt ezen a meccsen a magyar együttes, így négygólos hátrányból már csak felzárkózni sikerült, egyenlíteni nem! A végén az üres kapus gól már csak a hab volt a pozsonyiak süteményének tetején!
    Így a keddi fináléban a Slovan játszhat az ukrán válogatottal, míg a kiírás értelmében a két részre osztott magyar keret egymás ellen meccsel a harmadik helyért!
    Én megköszönöm az egész napi figyelmet, tartsanak velünk ezután is! (22:03:25)

Jöhet a szlovák himnusz, bár nem Szlovákia válogatottja, hanem egy szlovák klubcsapat győzött a mai estén, de ez egy szép gesztus a magyar rendezők részéről!

60:00

59:50
    A Slovan gólt szerzett!
    Gólszerző FERETA. Elvesztettük a korongot, először még sikerült megakadályozni, hogy az az üres kapunkba jusson, de végül SAMUEL FERETA végül bepofozta! 3-5

59:20
    Stipsicz középre tartó lövését most Koziak védte!

59:09
    Stipsicz emelte nagy helyzetből a kapu fölé a korongot!

58:24
    Lehoztuk a kapust, hogy 6 az 5 ellen támadhassunk!

58:23
    Időt kért a magyar válogatottat irányító Svasznek Bence!

58:23
    Stipsicz felemelt korongját kapta el a lepkéssel Koziak!

58:00
    Kettő perc még a végéig!

57:19
    Kimaradt a magyar fór, kiegészült a Slovan!

56:41
    Tilost ütöttek sajnos a mieink emberelőnyben!

56:01
    Gáspár elől szedte fel a korongot a pozsonyiak kapusa Koziak!

55:19
    Fabian kiállítása miatt kerültönk kétperces emberelőnybe! Újabb magyar esély tehát!

55:02
    Szlama középről alig csúsztatta a pozsonyiak kapuja mellé a korongot!

54:40
    Pöschmann lövése elkerülte Gadácsi kapuját!

54:01
    Ivanisko bombája zúgott el a magyar kapu mellett!

53:33
    Les miatt szabadul fel a Slovan kapuja.

53:08
    Tilost ütöttek a pozsonyiak!

52:30
    Három pozsonyi játékos vihette a mieink kapujára a korongot, de végül Dmitrijev elől sikerült az utolsó pillanatban mentenie a magyar védelemnek!

51:06
    Magyarország gólt szerzett!!
    Gólszerző NAGY Z.. Assziszt: Szabad. Tovább zárkózunk! Szabad kevin betett korongjából NAGY ZOLTÁN ütött hatalmas gólt a Slovan kapujába! 3-4

50:03
    Gond nélkül lement a Slovan újabb fórja is, kiegészült a magyar válogatott!

48:35
    Majdnem emberhátrányból sikerült betalálnia a mieinknek, sajnos csak majdnem.

48:03
    Megint emberhátrányban kell játszania a magyar csapatnak, ezúttal, Pozsár kapott 2 percet, bottal lökött a magyar játékos!

47:52
    Kiegészült a magyar csapat.

47:50
    Hedera lövését mentette a mieink kapusa.

47:11
    Gadácsi védett egy szépet!

45:52
    Emberhátrányba kerültek a mieink, Kreisz kapott 2 percet, szabálytalan testjátékért!

44:37
    Gólszerző STIPSICZ. Szabad Kevin szóló végén lőtt, majd saját maga ment a kipattanó korongjára, aztán végül STIPSICZ BENCE kotorta azt a kapuba és tovább szépített az eredményen! 2-4

43:29
    Szita egészen közelről nem tudta becsapni Koziakot!

42:26

41:11
    Kiegészült a Slovan!

40:57
    Stipsicz lövése vágódott le a pozsonyiak védelméről!

40:20
    Nem sikerül sajnos egyelőre megtartani a korongot emberelőnyben a mieinknek.

40:01

A MÁSODIK HARMADBAN ELŐFORDULÓ IDŐPROBLÉMÁÉRT SZÍVES ELNÉZÉSÜKET KÉRJÜK, TERMÉSZETESEN MÉG CSAK MOST KÖVETKEZIK MAJD A HARMADIK 20 PERC A MECCSEN!

Rémálomszerű volt ez a harmad a mieink számára, sorra lőtték a gólokat a pozsonyiak és tetemes előnyre tettek szert. A harmad végén legalább a szépítés sikerült a magyar együttesnek, ráadásul még több mint egy percig emberelőnyben játszhatunk a harmadik játékrész elején, így némi reményünk azért van még a döntőbe jutást illetően, ehhez azonban sokkal jobb játékra lesz szükség!
    Ennek reményében várjuk Önöket vissza az újabb szünetet követően is!

40:00

39:11
    Fráner akasztotta Szabad Kevint, újabb magyar emberelőny és ez át fog húzodni a harmadik harmadra!

39:01
    Egy percen belül vagyunk a második harmadban!

38:47
    Kreisz bombázott a pozsonyiak kapujára, de Koziak mentett!

38:30
    Vittek középre tartó lövését hárította Gadácsi János!

37:05
    Gólszerző TÖRÖK V.. Sikerült a szépítés, szép akció végén TÖRÖK VIKTOR lőtte a Slovan kapujába Szabad Kevin átadását! 1-4

36:40
    Kollar fonákja kerülte el a magyar kaput.

36:32
    Fránek lövését most szépen védte Gadácsi!

36:06
    Gáspár lövése után Koziak könnyedén fogta mellre a korongot!

35:00
    Gólszerző DINGA. Kihasználta az emberelőnyt a pozsonyi csapat, CHRIS DINGA bombázta be a korongot a mieink kapujába! 0-4

33:44
    Életbe is lép a kiállítás a mieinknél, Szabad Kevin kapta palánkra lökésért, emberelőnyben a Slovan!

33:43
    Becka bombája egy késleltetett kiállítás idején zúgott el a magyar kapu mellett!

33:00

32:55
    Fráner közeli korongját hárította Gadácsi!

32:13
    Szándékos les most pozsonyi oldalon, egy kicsit felszabadulhat a magyar harmad!

31:57
    Vittekkel szemben most jól védekezett a magyar csapat.

31:00
    Most a mieink cserélték el magukat, ez is technikai büntetés, kettő perces pozsonyi emberelőny!

29:50
    Továbbra sincs sajnos semmi elképzelés a mieink támadójátékában!

28:41
    Tilost ütött a magyar csapat!

28:25
    Bobál egészen közelről lőtt, Gadácsi ezúttal hárítani tudott.

27:41
    Dmitrijev a magyar kapu oldalhálóját találta el jobbról!

27:02
    Vittek elől mentett a magyar védelem.

26:17
    Ezzel az emberelőnnyel sem tudtak mit kezdeni a mieink, kiegészült a Slovan!

25:20
    Török, majd Kreisz lövését is védte Koziak!

24:17
    Rossz csere miatt technikai büntetést kap a Slovan, magyar emberelőny következik!

23:10
    Vittek közeli lövését most mellre tudta fogni a magyar kapus!

22:18
    Gólszerző KOLLAR. Assziszt: Hatiar. Ha egy üzlet beindul! Kevin Hatiar remek bepasszát PETER KOLLAR ütötte Gadácsi kapujába! 0-3

21:48
    Lesen akadt el a már kétgólos hátrányban lévő magyar csapat akciója!

20:26
    Gólszerző PÖSCHMANN. Assziszt: Hedera. Góllal nyitja a második harmadot a Slovan! Tomás Hedera korongja lejött Gadácsiról és a kipattanót PHILLIP PÖSCHMANN passzolta a magyar kapuba! 0-2

20:01

Egy emberhátrányos góllal vezet egyelőre a Slovan együttese, a mieink jázékában sajnos nincs benne egyelőre a gól, de van még két harmad, lehet javítani!
    Tartsanak velünk a szünetet követően is!

20:00

19:34
    Szita korongjába nem sikerült még beleszúrni Koziak kapuja előtt!

19:01
    Egy percen belül vagyunk az első harmadban!

18:35
    Szabad Kevin a saját korongjáért is ment, de végül a kapu mellé lőtt!

17:40
    Tilos a mieink részéről!

17:27
    Fráner nem találta el jól a korongot a mieink kapuja előtt!

16:43
    Bálint lövését mamutjával hárította Koziak!

15:28
    Török korongja most elsuhant a pozsonyiak kapuja mellett.

14:34
    Török egészen közelről leadott lövését hárította Koziak!

14:18
    Most a pozsonyiak ütöttek tilost!

13:50
    Kiegészült a Slovan, de legalább ebből az emberelőnyünkből nem kaptunk gólt...

13:03
    Nagy Zoltán ütőjét szedték fel a pozsonyi védők az utolsó pillanatban!

11:50
    Szita maradt lent a jégen, nem önszántából! A tettes Hedera, két perc a jutalma, újabb magyar fór!

11:36
    Tilost ütöttek a mieink.

10:15
    Kiegészült a Slovan csapata!

10:03
    Stipsicz lövése után a korong ugyan átjutott a kapuson, de a kapuba nem ment be!

09:16
    Gólszerző BOBÁL. FILIP BOBÁL ugrott ki emberhátrányban, egyedül vitte a korongot Gadácsira és a kapuba emelt! Emberhátrányos pozsonyi gól, 0-1

08:15
    Pöschmann volt túlzottan kemény, kapott is 2 percet, újabb emberelőny, ezúttal a mieinknek!

08:15
    Gáspár lövése és Koziak védése után egy kis dulakodás a felek között a szlovák csapat harmadában.

07:43
    Jancsó lövésénél már sokan gólt láttak, de a jelek szerint a kapuvasról jött vissza a korong, nincs gól!

06:44
    Kiegészültek a mieink!

06:30
    Ivanisko lövését védte szépen Gadácsi.

06:00
    Jól védekezik most emberhátrányban a magyar együttes.

05:20
    Szándékosnak minősített magyar leshelyzet, bedobás a mieink harmadában.

04:44
    Suchomert lökte palánkra Laczkó, itt az első pozsonyi emberelőny!

03:55
    Suchomer lőtt szóló után a mieink kapujára, Gadácsi magabiztos volt!

02:52
    Simotics beemelt korongját fogta magabiztosan Koziak a pozsonyiak kapusa.

02:10
    Hatiar lövése ment el Gadácsi kapuja mellett.

01:55
    Tilosra ütötte a korongot a pozsonyi csapat.

00:50
    Nagy Zoltán és Gáspár Máté vezette az első magyar akciót, amiből sajnos nem lett gól.

00:01

Magyarország: Gadácsi (Kiss B.) – Antal, Darabos, Gáspár, Szlama, Tóth R. – Laczkó, Pozsár, Nagy Z., Szita, Török – Stipsicz (CSK), Simotics, Kreisz, Szabad, Bugár – Boros, Bálint, Jancsó, Sebestyén. Edző: Svasznek Bence

HC Slovan Bratislava: Koziak (Jacek) – Hedera, Trnavsky, Vittek (CSK), Pöschmann, Suchomer – Fereta, Ivanisko, Bobál, Dmitrijev, Fráner – Sitárik, Fabian, Becka, Kollar, Hatiar – Dvonc, Ftácnik, Sevcik, Dinga, Gabriel. Edző: Imrich Antal

Játékvezetők: Mayer Gábor – Ozsváth Ádám, Berger Ákos.

Fehér mezben a pozsonyi Slovan csapata, piros felsőben ugyebár a mieink!

A hamarosan kezdődő meccs tétje, hogy ezen az U 18-as felkészülési tornán melyik együttes lesz Ukrajna ellenfele a keddi döntőben! A pozsonyi Slovan fiataljainak négy-, míg a piros mezes magyar csapatnak három pontja van, vagyis a ma esti győztes játszhat az ukránokkal holnap, a vesztes pedig a "fehér" magyar együttessel a harmadik helyért!
    Izgalmasnak ígérkezik tehát a találkozó, érdemes velünk tartani, hiszen másutt nemigen követhető részleteiben a mérkőzés!

A hétfői nap zárásaként a mieink "piros" csapata a torna döntőjébe jutásért lép jégre a pozsonyi Slovan U18-asai ellen!
    A mieinknek ez a garnitúrája nagy pofonba szaladt bele tegnap az ukránok elleni mérkőzésen, aztán ma délelőtt négy góllal verte a fehér mezes másik csapatunkat. A pozsonyiak mindkét eddigi meccse nagyon szoros volt, a mi "fehéreinket" a rendes játékidőben verték 4-3-ra, a mai meccsen viszont, 3-0-s vezetésről is ki tudtak kapni, ugyancsak 4-3-ra az ukránoktól, hosszabbítást követően.
    Egy biztos; ezen a késő esti találkozón a győztes biztosan bejut a torna holnapi fináléjába és reméljük nem esik meg velünk az a szégyen, hogy a két magyar együttes játssza a minitorna kisdöntőjét, a 3.helyért!
    Kövessék tehát velünk az esti meccset is és szorítsanak a magyar fiúknak a minél jobb szereplésért!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik..

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 38. Török V. (Szabad, Stipsicz), 45. Stipsicz (Szabad), 52. Nagy Z. (Szabad) – 10. Bobál, 21. Pöschmann (Hedera), 23. Kollar (Hatiar), 35. Dinga, 60. Fereta

Játékvezetők: Mayer Gábor – Ozsváth Ádám, Berger Ákos