Magyarország – Ausztria 89:34 (vége) | Magyarország – Csehország 79:56 (vége)
Magyarország
89:34 (17:9, 38:22, 67:30)
Ausztria
kedd 30.12.2014, 09:00 • Vodafone Sportcentrum, Székesfehérvár • Felkészülési mérkőzések (U16)

Remek csapatteljesítményt nyújtva megszerezzük a hetedik helyet az Olimpiai Reménységek Tornáján! Az osztrákok nem nyújtottak komoly ellenállást, erről tanúskodik az 55 pontos különbség is. Három játékosunk is elérte a 10 pontot, legeredményesebb játékosunk a 16 pontos Füzi Róbert. A végeredménnyel búcsúzunk, Magyarország – Ausztria 89:34! (10:39:54)

40:00
    Mérkőzés vége. (89:34)

39:53
    John második büntetője jó, a másik oldalon Werner még elsüllyeszt egy hárompontost, ez a vége. (89:34)

39:40
    John küzd nagyot, Piukovitstól érkezik a fault, két büntető. (86:33)

39:34
    Svinger az elsőt bedobja, a másodikat kihagyja, de begyűjtik a lepattanót. (86:33)

39:26
    Werner faultolja dobás közben Svingert, két büntető. (86:32)

39:02
    Werner Viktor kapja a labdát a palánk alatt, jó a ziccer. (86:32)

38:33
    Katona a sarokból ezúttal nem dobja be, osztrák lepattanó. (84:32)

37:40
    Fazekas szórja be a jumpert közvetlen közelről. (84:32)

37:23
    Katona oszt ki egy blokkot Johnnak, szép jelenet! (82:32)

36:50
    Papp eredményes betörésből! (82:32)

36:28
    Radnai büntetője kimarad, de többször is leszedjük a támadót, végül Katona középtávolija már behullik. (80:32)

35:57
    Radnait gyötri Linzer, Misi faulttal együtt is bedobja a ziccert! (78:32)

35:50
    Wonisch kettese a helyén. (76:32)

35:20
    Mucza nem találja a gyűrűt, de így lesz jó Füzinek, 16 pontos! (76:30)

34:20
    Szép támadás végén Füzi Róbert középtávolija zörgeti meg a hálót, 14 pontjával a legeredményesebb játékosunk. (74:30)

33:58
    Mucza faultolja Dvoranit. (72:30)

33:25
    Mucza támadja a gyűrűt, most nem érkezik belőle pont, Piukovitstől viszont a fault igen. (72:30)

32:45
    Svinger hagy ki könnyű ziccert. (72:30)

32:20
    Goldring középtávolija kimarad, jöhetnek az osztrákok. (72:30)

31:58
    Werner dob be egy triplát a sarokból, 70 fölé megyünk! (72:30)

30:45
    Goldring szerez szép kosarat egy betörésből. (69:30)

30:36
    Kimaradnak a büntetők, de a lepattanót össze tudjuk szedni. (67:30)

30:30
    Schwarzer faultolja Ábrahámot dobás közben, két büntető. (67:30)

30:01
    Elkezdődött a 4. negyed. (67:30)

Folytatjuk remek csapatteljesítményünket, minden játékosunk dobott már legalább két pontot, az osztrákoknál mindössze öten iratkoztak fel az eredményjelzőre pontokkal.

30:00
    Befejeződött a 3. negyed. (67:30)

29:59
    A végén nem tudnak dobni az osztrákok, még szerzünk egy labdát, de már nem dobjuk el. (67:30)

29:45
    Remek játék a mieinktől, Radnai kosara a helyén! (67:30)

29:10
    Zsebe mindkét büntetőt kihagyja. (65:30)

29:08
    John közelije nem jó, Rotter faultol a másik oldalon, Zsebe büntetőzhet. (65:30)

28:40
    Piukovits az elsőt bedobja, a második kimarad. (65:30)

28:32
    Thomas Linzertől érkezik a fault, nekik is az ötödik, Piukocits mehet büntetőzni. (64:30)

28:10
    Piukovits remek asszisztja után Werner Viktor dobja be a könnyű ziccert. (64:30)

27:27
    Labdaszerzést követően Radnait faultolják dobás közben, két büntető. (61:30)

27:20
    Mucza Tamás triplája érkezik a sarokból! (61:30)

26:56
    Rotter csinálja meg szépen a dobást, de lejön a gyűrűről. (58:30)

26:20
    Jonas az elsőt bedobja, a másodikat kihagyja. (58:30)

26:18
    Németh Márktól érkezik a fault, ez már az ötödik, John áll a vonal mögé. (58:29)

26:00
    Németh Márk viszi végig, jó a ziccer. (58:29)

24:40
    A büntető kimarad. (56:29)

24:30
    Németh Márk szerez labdát, majd faulttal együtt bedob egy nagyon nehéz kosarat. (56:29)

24:02
    Katonától, majd Füzitől jönnek a pontok, majd Füzi Róbert ismét észrevéteti magát egy labdaszerzéssel, majd az azt követő zsákolással. Osztrák időkérés! (54:29)

23:10
    Füzi közelről eredményes, a másik oldalon Johntól jön a válasz. (48:29)

22:39
    Jonas 13 pontnál jár, a mezőny legeredményesebb játékosa. (46:27)

22:15
    Jonas John remekül játszik, ezúttal egy triplát ver be a sarokból. (46:27)

21:37
    Zsebe Máté faulttal együtt bedobja a ziccert, jó a plusz egy is! (46:24)

21:30
    Jonas a másodikat dobja be. (43:24)

21:21
    Jakob Plonner egyet dob be, ám szinte rögtön eladjuk a labdát, ezúttal Jonas kapja a faultot, újabb büntetők. (43:23)

21:15
    Ábrahám faultja után Plonner állhat a büntetővonal mögé. (43:22)

21:00
    Füzi hárompontosa behullik a sarokból. (43:22)

20:20
    Goldring szemfüles labdaszerzését egy könnyű kettes követi. (40:22)

20:01
    Elkezdődött a 3. negyed. (38:22)

Nem kezdődött sok ponttal a mérkőzés, de a végére belelendültünk, 38 ponttal zárjuk az első félidőt. A védekezésünk is rendben van, összesen 9 mezőnykosarat engedtünk az osztrákoknak, többször állhattunk a büntetővonal mögé, így magabiztos vezetéssel várhatjuk a harmadik negyedet. Szépen elosztjuk pontjainkat, a kezdő és a pad is 19-19 pontot tett a közösbe. Az osztrákoknál csupán négy játékos szerzett pontot, ez a szám nálunk tíz!

Vége a második negyednek. (38:22)

19:59
    John büntetője a helyén, az utolsó magyar támadásból pedig Papp Barna eredményes, ezzel 16 ponttal várhatjuk a második félidőt. (38:22)

19:45
    Jonas John csinálja meg szépen a ziccert, faulttal együtt is behullik. (36:21)

19:32
    Füzi a másodikat dobja be. (36:19)

19:32
    Füzi küzd nagyot a palánk alatt, érkezik a fault, mehet a vonalra. (35:19)

19:20
    Leszedjük a támadót, de Mucza hármasa kimarad. (35:19)

19:00
    David Rados ziccere is beesik. (35:19)

18:40
    Szépen járatjuk a labdát, Zsebe Máté középtávolija zörgeti meg a hálót. (35:17)

18:02
    Időt kérnek az osztrákok, kevesebb mint két perccel a nagyszünet előtt. (33:17)

17:30
    Fazekas rögtön felteszi a ziccert, jó a kettes! (33:17)

17:25
    Jonas John mindkét büntetőt értékesíti. (31:17)

17:19
    Goldring személyije után kigyűlik a csapatfault, két büntető. (31:15)

16:43
    Fazekastól érkezik a fault, két büntető. (31:15)

16:30
    Ábrahám teszi fel egy dobócsel után, ezzel átlépjük a 30 pontot! (31:15)

16:00
    Jonas John kettese a helyén. (29:15)

15:42
    Goldring is elsüllyeszt egy triplát, most jól játszunk! (29:13)

15:08
    Nem jók a büntetők, marad a 13 pont a különbség. (26:13)

15:08
    Ábrahám faultol, két büntető az osztrákoknak. (26:13)

14:45
    Katonát üresen hagyják a periméteren, ezt ő meg is bünteti egy triplával! (26:13)

14:10
    Ábrahám mindkét büntetője jó, a mérkőzés során először tíz pont a különbség! (23:13)

14:08
    Schwarzer hármasa kimarad, Wonisch faultolja Ábrahámot dobás közben, két büntető. (21:13)

13:40
    Goldring eredményes egy középtávoliból! (21:13)

13:18
    Osztrák időkérés. (19:13)

13:05
    Katona szed támadót, visszateszi, jó a kettes a palánk alól. (19:13)

12:45
    Piukovits közelije is kimarad. (17:13)

12:32
    Újabb labdabirtoklás pont nélkül, szerencsére visszaszerezzük. (17:13)

12:15
    Plonner elzárása szabálytalan, jöhetünk a labdával. (17:13)

11:20
    Az osztrákok kettesére nem tud válaszolni Zsebe, kimarad a hármas. (17:11)

10:40
    Zsebe Máté kettese kimarad. (17:9)

10:01
    Elkezdődött a második negyed. (17:9)

Rengeteg faulttal játszanak az osztrákok, ezt szerencsére ki is használtuk az első negyedben, magabiztos, nyolc pontos előnyt építettünk ki.

10:00
    Befejeződött az 1. negyed. (17:9)

09:59
    Félpályáról elengedjük a dobást, nem jó, nyolccal nyerjük a negyedet! (17:9)

09:30
    Papp Barna támadja a gyűrűt, kapja is a faultot Linzertől, büntetők! (16:9)

09:00
    Füzi büntetői a helyükön, majd Piukovits szüllyeszt el egy hárompontost. (16:9)

08:42
    Füzi szerez labdát, jön a sportszerűtlen, mehet a vonalra! (11:9)

08:24
    Katona hármasa lejön a gyűrűről. (11:9)

07:58
    Németh Márk azonnal válaszol a palánk alól. (11:9)

07:30
    Schwarzer süllyeszt el egy középtávolit. (9:9)

07:08
    Papp ezúttal nem hibázik a büntetővonal mögül! (9:7)

07:06
    Nem jó az osztrák támadás, a lepattanót Papp szedi, rögtön faultolják is, két büntető. (7:7)

06:42
    Papp Barna második büntetőjével egyenlítünk. (7:7)

06:42
    Papp Barnát faultolják, kigyűlik az öt fault a sógoroknál, két büntető. (6:7)

06:37
    Jól védekezünk, időn túl engedik el a dobást az osztrákok. (6:7)

06:10
    Németh hárompontosa kimarad, nem tudjuk átvenni a vezetést. (6:7)

05:24
    Mucza büntetője kimarad. (6:7)

05:23
    Mucza Tamás ziccere faulttal együtt is jó!. (6:7)

04:58
    David kettese beesik. (4:7)

04:20
    Mucza szedi le saját támadóját, majd jó a ziccere. (4:5)

03:51
    Philip a másodikat dobja csak be. (2:5)

03:43
    Goldring faultja után két büntetővel jöhet Philipp az szotrákoktól. (2:4)

03:20
    Katona teszi fel a ziccert, az osztrákok viszont rögtön visszaszerzik a vezetést. (2:4)

02:59
    Ábrahám szed támadót, Kushtrim faultolja, ez már a harmadik osztrák hiba. (0:2)

02:43
    Goldringot faultolják egy labdaszerzést követően. (0:2)

02:00
    Sikertelen támadásokat láthatunk mindkét oldalról. (0:2)

01:18
    Philippé az első osztrák kettes egy szép betörésből. (0:2)

00:25
    Katona közelije lejön a gyűrűről. (0:0)

00:04
    Németh Márk hozza el a feldobást, de hamar elveszítjük. (0:0)

00:01

Magyarország: 4 Mucza Tamás, 5 Goldring Bence, 6 Werner Viktor, 7 Fazekas Csaba, 8 Katona Bence, 9 Papp Barna, 10 Zsebe Máté, 11 Kiss Mihály, 12 Füzi Róbert, 13 Ábrahám Martin, 14 Radnai Mihály, 15 Németh Márk, 20 Piukovits Olivér, 21 Pálosi György

Vezetőedző: Váradi Attila
    Edző: Váradiné Szarka Ildikó

Ausztria: 4 Thomas Linzer, 5 Christoph Cermak, 6 Paul Rotter, 8 Philipp Svinger, 9 Jonas John, 10 Jakob Wonisch, 11 David Rados, 12 Kushfrim Dvorani, 13 Paul Schvecker, 14 Jakob Plonner, 16 Kevin Schwarzer, 17 Jutas Bodo

Játékvezetők: Minár Lágyló, Gyuris Péter, Pécsi Zsolt.

Az Olimpiai Reménységek Tornája hetedik helyéért játszunk az A csoport negyedik helyén végző Ausztriával!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 09:00 - kor kezdődik..