MAFC – Kaposvári KK 78:79 (vége) | Atomerőmű SE – Pécsi VSK-PANNONPOWER 80:68 (vége) | Naturtex-SZTE-Szedeák – Soproni Sördögök 73:84 (vége)
Atomerőmű SE
80:68 (18:10, 38:40, 56:47)
Pécsi VSK-PANNONPOWER
szombat 03.01.2015, 18:00 • ASE csarnok • Férfi NB I. A csoport

Fordulatokban gazdag mérkőzést láthatott a publikum.

A félidőben még a vendégek vezettek, azonban a 3. negyedben egy kisebb rövidzárlat következett be a pécsi gépezetben, melyet az ASE kihasznált és 9 pontos előnyre tett szert a 3. negyed végére. Innen már nem tudott felállni a vendég csapat és a paksiak megérdemelten győztek. (19:44:39)

40:00
    Mérkőzés vége. (80:68)

39:57
    Az elsőt bedobja, a másodikat kihagyja. (80:68)

39:57
    Nelson dobhat még 2 büntetőt. (80:67)

39:40
    Dugat szerez még egy hárompontost 20 másodperccel a vége előtt. Szól a "Szép volt fiúk!" (80:67)

39:04
    Folytatódik a mérkőzés az időkérést követően. (78:67)

39:04
    Az előbb a magyar kosárlabda válogatott szövetségi kapitánya, Stojan Ivkovic ült le mellém. Ő is megtekintette a mérkőzést. (78:67)

38:32
    Budimir szerez kosarat és dobhat egy büntetőt. (77:64)

38:18
    Dugat már 18 pontos. (77:62)

37:42
    Dugat újabb duplát dob. 13 pontos. (75:62)

37:15
    Wise játszik össze gyönyörűen Dugattal. Újabb paksi kosár. (73:62)

37:00
    Jones zsákol. (71:62)

36:30
    Komikus! Magyar pályán ilyet ritkán látni. Bíró dob egy újabb hármast. Zsinórban 5 triplát szórtak be a csapatok. (69:62)

36:11
    Baki szerez kintről egy triplát. (69:59)

Pető József

Atomerőmű SE: Ryan Evans, Kovács Ákos, Eilingsfeld János, Dugat Henry, Gulyás Milán, Jones Jarrod, Baki Gergely, Tóth Ádám, Jeremy Wise, Markovic Luka, Antóni Csanád, Gomola Bence
    Pécsi VSK-PANNONPOWER: Halász Ákos, Délity Bence, Veljko Budimir, Bíró Olivér, Horti Bálint, Martin Pahlmblad, Czukor Bence, Pongó Marcell, Somogyfoki Szabolcs, Harazin Tamás, Anthony Nelson,

Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Söjtöry Tamás
    Negyedek: 18:10, 20:30, 18:7, 24:21