MTK-Budapest – Ferencváros 26:32 (vége) | Békéscsaba – Győr 22:33 (vége)
MTK-Budapest
26:32 (13:14)
FTC Rail Cargo Hungaria
szombat 03.01.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Ősszel a Népligetben hét góllal maradt alul az MTK-Budapest, ezúttal hattal volt jobb a Ferencváros.
    Az első félidőben még tartotta a lépést nagynevű ellenfelével szemben a kék-fehér együttes, a szünetre egygólos vendégelőnnyel mehettek a csapatok.
    A fordulást követően sem tudta leszakítani ellenfelét a Ferencváros, a hazaiak lelkesen és jól küzdöttek. Többször akár egyenlíthetett volna is a hazai együttes, ez végül nem sikerült, a kritikus pillanatokban mindig hiba csúszott a gépezetbe.
    Mikor kezdett égni a ház, Tomoriék megrázták magukat, a mérkőzés hajrája pedig már különösebb izgalom nélkül telt.
    A hazaiaknál Wolf Alexandra és Blazek kapus kiváló teljesítményt nyújtott a mai napon, a vendégek játékában a második félidőben pályára lépő Lukács Viktória jelentett üde színfoltot.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:31:47)

60
    Mérkőzés vége. (26:32)

60
    HORVÁTH talált be ismét, ezúttal is középről vette be Tomasevic kapuját. (26:32)

59
    Labdát szerzett a Ferencváros, leindítás után LUKÁCS ziccerben higgadtan fejezte be az akciót. (25:32)

58
    HORVÁTH vállalkozott lövésre, középről lőtte át a Ferencváros falát. (25:31)

57
    LUKÁCS kiválóan teljesít jobb szélen, lövését Blazek nem tudta védeni. (24:31)

56
    Jó bejátszás után SZAMORÁNSKY szedte össze a labdát beállóban, góljával harmincnál tartanak a vendégek. (24:30)

55
    WOLF jött be támadásba, távoli bombáját Tomasevic nem tudta hatástalanítani. (24:29)

54
    Szucsánszki dobta a vendégek büntetőkét, mellé durrantott. (23:29)

54
    TOMORI gondolt egyet, és távolról eresztett el egy bombát, a felső kapufáról csapódott a kapuba. (23:29)

53
    Az MTK-Budapest dobhatott büntetőt, ezúttal azonban Wolf büntetőjét Tomasevic megfogta. (23:28)

52
    SZUCSÁNSZKI dobhatott megint büntetőt, magabiztosan értékesítette. (23:28)

51
    Blazek remekelt ismét, de a hazaiaknak sem sikerült góllal befejezni a támadást. (23:27)

51
    ÁBRAHÁM alig jött be, beállóból azonnal betalált. (23:27)

50
    Rendezetlen védelem ellen támadhattak a vendégek, SZAMORÁNSKY fejezte be eredményesen a lerohanást. (22:27)

49
    SZUCSÁNSZKI vállalta el a vendégek büntetőjét, előbb a kapufára durrantott, a kipattanót azonban már értékesítette. (22:26)

49
    Ábrahám kapott két perces büntetést, emberelőnyben ezzel a zöld-fehérek. (22:25)

48
    ÁBRAHÁM-ot sikerült megtalálni beállóban, góljával zárkóznak a kék-fehérek. (22:25)

47
    LUKÁCS kapta a labdát jobb szélen, előtte Blazek mellett a hosszúba. (21:25)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács, Urfi, Wolf, Khouildi, Valovics
    FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevic (kapusok) – Cifra, Szarka, Tóth, Szucsánszki, Mészáros, Kovácsicz, Rédei-Soós, Lukács, Tomori, Pena, Mód, Hárfa, Faluvégi, Szamoránsky

Játékvezetők: Medve Róbert, Nagy László